Objednání testu COVID-19

20. 10. 2020

TESTY NA ONEMOCNĚNÍ COVID-19 – informace pro žadatele odběrů.

Pro on-line objednání kliknětě na tlačítko Testování COVID-19:

 

 

Postup pro objednání:

1) Nejprve kontaktujete svého praktického lékaře, který Vám vystaví elektronickou žádanku a odešle ji do systému ÚZIS. Žádanku vystavuje v odůvodněných případech také Krajská hygienická stanice. Bez žádanky nemůžete on-line objednávku "Testování COVID-19" provést.

2) Přes tlačítko "Testování COVID-19", se dostanete do objednávkového systému Libereckého kraje.

3) Vyberete odběrové místo, pokud chcete do Jilemnice, zvolíte "MMN, a.s.-odb. místo Jilemnice." Pokud jsou nejbližší termíny obsazené, další termín se Vám zobrazí po kliknutí vlevo nahoře na "Vyberte termín", v kalendáří se pak pohybujete šipkami. Pokud Vám termín nevyhovuje, můžete se vrátit o krok zpět a přihlásit se do jiného odběrového místa. 

4) Vyplníte několik osobních informací.

5) Vyplníte kontaktní údaje a objednávku odešlete.

Pokud neobdržíte potvrzující zprávu, že jste objednáni, rezervace se nezdařila. Zkontrolujte prosím, zda jste správně zadali své kontaktní údaje. Pokud jste je zadali správně, je potřeba objednávku po zhruba 2-3 minutách provést znovu. Pokud ani napodruhé neobdržíte potvrzující zprávu, zavolejte ve všední den, v čase 8-12 hod. na tel. číslo 481 551 328, kde se vyhrazený administrativní pracovník pokusí provést rezervaci v systému s Vámi. Prosíme, na recepci nemocnice se obracejte pouze o víkendu, linka na recepci musí být volná pro ostatní urgentní záležitosti. Současně Vás prosíme o trpělivost, nemocnice není provozovatelem rezervačního systému, systém je navíc velice vytížen.

Testy provádíme v objektu před novou poliklinikou v Jilemnici (bývalá oční optika) v pracovní dny a v sobotu od 7.30 do 11.00 hod.

Vyšetření samoplátců neprovádíme, v případě zájmu se prosím obraťte na Krajskou nemocnici v Liberci. Více informací k vyšetření samoplátců naleznete ZDE.

UPOZORNĚNÍ

  • Pacient se na odběrové místo dostaví ve stanovený termín a čas (prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů),

  • 1 hodinu před odběrem prosíme nejíst, nepít, nekouřit, nepoužívat ústní vody, nežvýkat!

  • Pacient je povinen na místě dbát platných epidemiologických nařízení (rouška, rozestupy, atd.).

  • Pacient bude mít připravenu kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti.

  • Výsledek testování Vám bude zaslán do 48 hodin formou SMS a písemně praktickému lékaři nebo KHS (podle toho, kdo žádal o Vaše vyšetření).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace