Aktuální nabídka - akce

Vážení zákazníci, vážíme si vašeho dlouhodobého zájmu o služby a produkty lékárny MMN v Jilemnici. Aktuálně máme v sortimentu více než 2 500 aktivních položek, mnohé v akčních slevách. Zásobování léky a dalším zbožím je zajištěno od zhruba 48 dodavatelů několikrát denně. Skladem máme i léky, které jsou označovány v distribuční síti lékáren jako úzkoprofilové (Lyrica, Clexane), ale i mnohé další. Naše nabídka se nezaměřuje jen na léky, ale také na kosmetiku. Velkému zájmu se např. těší léčebná kosmetika Bioderma. Stálým zákazníkům nabízíme propracovaný věrnostní program, což ocení zejména starší a chronicky nemocní lidé a rodiče dětí. Jste na dovolené a rozbily se vám brýle, nebo jen prostě nechcete stát frontu na očním? Máme pro vás levné čtecí brýle od 1 do 4 dioptrií, v hodnotě kolem 100 Kč. V naší lékárně si najdou zalíbení i milovníci čaje, ale také pacienti, kterým čaj smícháme “na míru” dle doporučení MUDr. Stacha z metabolické poradny. Pro široké spectrum pacientů s arytmií, pohybovými potížemi atd., je zde připravena nabídka zdravotnických pomůcek, vč. baterií do naslouchadel. Samozřejmostí je příprava očních kapek na recept.

Finanční prostředky získané od vás, spokokojených zákazníků a pacientů, slouží k rozvoji nemocnice. Jsou tedy zúročeny ve váš prospěch 2 x. To je zásadní rozdíl od soukromých lékáren. Pro Vaše blízké, přátele, známé, nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na libovolné zboží.

Naší prioritou je, abyste byli vždy spokojeni, a abyste se v lékárně MMN, a.s. nemocnice v Jilemnici vždy setkávali s příjemnou a kvalifikovanou obsluhou.

V naší lékárně aktuálně pracuje 8 zaměstnanců, z toho 4 vysokoškoláci. Jsme rádi, že je naše zařízení vyhledávané studenty farmaceutických škol jako jejich školící pracoviště. 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA - AKCE

Antigenní test LEPU

- rozeznává i mutaci Omikron. Výtěr z kraje nosu. Test je určen pro rychlotestování s výsledkem do 15 minut. Je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR a firmám a OSVČ ho proplácí pojišťovna. Cena 90 Kč/ks.

________________________________________________________________________________________________________________

BIODERMA - SLEVA

________________________________________________________________________________________________________________

MUCODUAL

- sirup proskurníkový, na suchý dráždivý kašel, cena 40 Kč, exp. 7/2022

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace