AMBULANCE PRO LÉČBU NÁVYKOVÝCH NEMOCÍ A ALKOHOLIZMUS

Jana Pošepná

ambulantní sestra

Ordinační hodiny

Ambulance pro léčbu návykových nemocí a alkoholizmus

Středa: 14:00 - 18:00

Ordinace dům Sociálních služeb města Semily, sídliště Řeky.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Naše služby

Ambulance  je vedena lékařem s atestací pro léčbu návykových nemocí  za asistence zdravotní sestry. Stará se o cílovou skupinu pacientů, závislých na alkoholu, gamblérství, tvrdých i měkkých drogách. V poradně je zaveden substituční program pro pacienty, závislé na opiátech. V rámci poradny funguje jedenkrát měsíčně skupinová terapie pro závislé pacienty a jejich rodinné příslušníky KLUS (Klub lidí usilujících o střízlivost). Významnou součást poradny představuje uskutečňování soudem určených ochranných ambulantních protialkoholních a protitoxikomanických léčeb pro pacienty z celého Libereckého kraje.