Neváhejte!

Rádi vám objednáme zdravotnické potřeby od firem:

Ortika, Sanomed, Panop, Thuasne - ortézy všeho druhu, chodítka, berla, hole, nástavce na berle, nástavce na wc, bederní pásy, antidekubitní matrace. 

Aries - elastické podkolenky, punčochy. Rádi s výběrem poradíme a poradíme vám s měřením, nebo změříme míry v lékárně. V prodeji máme ponožky Diafit různých barev a velikostí. Jsou pohodlné, primárně určené pro diabetiky, protože neškrtí na noze, ale pro jejich skvělé vlastnosti je používají i zdraví lidé. Celý sortiment firmy Aries si můžete prohlédnout ZDE.

BIODERMA 

Hledáte účinné řešení, které zklidní vaši citlivou pleť nebo zmírní její začervenání? Našli jsme ho za vás!❤️Jsou jím Sensibio produkty od Biodermy. Nyní je navíc můžete nakoupit se slevou -150 Kč.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Fresubin Protein Energy Drink 200ml 5+1 (1,5 kcal/ml) cena 259 Kč.

Jedná se o vysokoproteinovou, vysokokalorickou  výživu určenou k pití v malých dávkách, s nízkým obsahem laktózy a bez lepku. Je určena pro pacienty s rizikem malnutrice či v malnutrici, s vysokou potřebou příjmu bílkovin a energie.

Balení obsahuje 6x 200 ml.

Dávkování a způsob užití, viz příbalový leták

______________________________________________________________________________________________________________________

Nabízíme veškerý sortiment firmy GREŠÍK - ušetřete na dopravě, vyberte si, rádi pro vás objednáme. 

Dále nabízíme veškerý sortiment firmy KITL. 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace