Neváhejte!

Rádi vám objednáme zdravotnické potřeby od firem:

Ortika, Sanomed, Panop, Thuasne - ortézy všeho druhu, chodítka, berla, hole, nástavce na berle, nástavce na wc, bederní pásy, antidekubitní matrace. 

Aries - elastické podkolenky, punčochy. Rádi s výběrem poradíme a poradíme vám s měřením, nebo změříme míry v lékárně. V prodeji máme ponožky Diafit různých barev a velikostí. Jsou pohodlné, primárně určené pro diabetiky, protože neškrtí na noze, ale pro jejich skvělé vlastnosti je používají i zdraví lidé. Celý sortiment firmy Aries si můžete prohlédnout ZDE.

BIODERMA V LÉTĚ

2+1 ZDARMA

Nejoblíbenější akce roku je tady. Přijďte si do naší lékárny vybrat oblíbené produkty BIODERMA nebo si nechte poradit rutinu přizpůsobenou vaší pokožce.

FOTODERM

Toužíte po krásně opálené a zároveň dokonale hydratované pokožce? Přijďte si k nám vybrat produkty z řady Photoderm. 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Fresubin Protein Energy Drink 200ml 5+1 (1,5 kcal/ml) cena 259 Kč.

Jedná se o vysokoproteinovou, vysokokalorickou  výživu určenou k pití v malých dávkách, s nízkým obsahem laktózy a bez lepku. Je určena pro pacienty s rizikem malnutrice či v malnutrici, s vysokou potřebou příjmu bílkovin a energie.

Balení obsahuje 6x 200 ml.

Dávkování a způsob užití, viz příbalový leták

______________________________________________________________________________________________________________________

Nabízíme veškerý sortiment firmy GREŠÍK - ušetřete na dopravě, vyberte si, rádi pro vás objednáme. 

Dále nabízíme veškerý sortiment firmy KITL. 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace