Očkování proti Covid 19

27. 7. 2021

Prosíme, věnujte pozornost aktuálním informacím k očkování, situace se neustále vyvíjí, děkujeme.

Aktuálně: 

 • Ve dnech 16. a 17. 8. 2021 proběhne STĚHOVÁNÍ očkovacího centra do nových prostor, v tyto dny NEOČKUJEME.
 • Od 18. 8. 2021 budeme očkovat v nových prostorách, ve SLOUPOVÉ SÍNI v bývalém zámeckém pivovaru, na adrese Komenského 1, Jilemnice. K dispozici bude parkoviště v Komenského ulici, po cca 20 metrech projdete průchodem mezi budovami, kde již bude označen vchod do očkovacího centra. 
 • Očkování dětí 12-15 let: Prosíme, aby dítě na očkování doprovázel pouze jeden z rodičů/zákonných zástupců, bez doprovodu dalších příbuzných, prostory očkovacího centra jsou omezené. 
  Děkujeme za pochopení

Informace pro očkované: 

 • Od 15. 7. 2021 je druhá dávka očkování již za 3 týdny, druhá dávka je automaticky posunuta všem rezervacím od 15.7. včetně z původních 42 na 21 dnů. Tento posun neplatí pro osoby, které první dávku dostaly před datem 15. 7. 2021
 • Pokud Vám termín druhé dávky nevyhovuje, ochotně Vám jej změní na telefonní lince 1221 - platí pouze pro Jilemnici. Pokud potřebujete změnit termín druhé dávky na očkování v Semilech, zavolejte prosím na tel. linku 481 661 402
 • Provoz očkovacího centra o prázdninách je omezen, je snížena kapacita pro první dávky. Přeočkování druhou dávkou se nemění. Děkujeme za pochopení
 • Očkování nezletilých 12-15 let v Jilemnici:
  Pro velký zájem o očkování nezletilých navyšujeme kapacitu na 84 dětí za den.
  Dítě můžete přihlásit prostřednictvím stránek https://registrace.mzcr.cz/.  V Jilemnici očkujeme každou středu mezi 13:00 - 15:00 za přítomnosti pediatra. Kapacita je velmi omezená, v případě nedostupnosti Vámi požadovaného termínu využijte prosím ostatní očkovací centra v Libereckém kraji. U očkování musí být přítomen zákonný zástupce dítěte.
 • Veškeré informace o očkování se také dočtete na stránkách ministerstva zdravotnictví. 
 • Očkujeme vakcínou od firmy Pfizer/BioNTech.
 • Volné termíny na očkování první dávkou jsou stále k dispozici do týdne od registrace.
 • K očkování se mohou přihlásit i kojící ženy a těhotné ženy od započatého 13. týdne těhotenství. Více informací se dočtete ZDE.
 • Samoplátci se mohou hlásit k očkování v očkovacím centru v Liberci.
 • Přihlásit se na naše očkovací místa můžete prostřednictvím webu https://registrace.mzcr.cz/ nebo na bezplatné lince 1221.
 • Pokud se chcete registrovat na očkování do Jilemnice, je třeba ve vyhledávači vybrat SEMILY - Masarykova městská nemocnice, Metyšova 465, Jilemnice.
 • Případné dotazy, zrušení rezervace apod. směřujte na linku 774 775 212 (Jilemnice) nebo 481 661 402 (Semily).
 • Pokud jste zaregistrovaní na konkrétní termín, počítáme s vámi. Prosíme, na očkování choďte v přesně uvedený čas. 

Praktické informace pro očkované:

 • Celý proces očkování trvá přibližně 45 minut, vyhraďte si proto na očkování dostatek času. 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Informace k očkování:

Přihlásit se na naše očkovací místa můžete prostřednictvím webu https://registrace.mzcr.cz nebo na bezplatné lince 1221, případně na krajské tel. lince 800 880 066. 

Pokud se chcete registrovat na očkování do Jilemnice, je třeba ve vyhledávači vybrat SEMILY - Masarykova městská nemocnice, Metyšova 465, Jilemnice. 

Případné dotazy, zrušení rezervace apod. směřujte na linku 774 775 212 (Jilemnice) nebo 481 661 402 (Semily).

Pokud jste zaregistrovaní na konkrétní termín, počítáme s vámi. Prosíme, na očkování choďte v přesně uvedený čas. 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SEMILY

Očkuje se i ve svátky 5. a 6. 7. 2021. Očkovací místo se nachází v přízemí  Nového pavilonu v prostorách laboratoře. 

Prosíme, využijte parkoviště před nemocnicí. Parkování podél cest v areálu apod., je nepřípustné (příjezdová cesta Zdravotnické záchranné služby).

Pokud jste již zaregistrovaní a systém vám nedovoluje rezervovat místo, čas a datum očkování, je nutné tento krok opakovat průběžně. Prosíme o trpělivost, vypsání termínů očkování v našich centrech jsou odvislé od množství očkovací látky, kterou máme v daný čas k dispozici. 

Pro seniory ze Semil a okolí, kteří mají zájem o vakcinaci v nemocnici Semily, byla za pomoci města Semily zřízena telefonní linka, na níž bude zájemcům poskytována asistence při registraci v registračním systému pro očkování: tel. č. 737 212 710 linka je v provozu ve všední dny v době od 8.00 do 14.00 hod., zajišťuje ji Turistické informační centrum Semily. Obsluhující personál má každodenní aktuální informace k očkování z nemocnice.

Opravdu není v silách pracovníků recepce ani dalších pracovišť  nemocnice pomáhat s registrací do systému.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Na fotografiích můžete vidět současné očkovací centrum v Jilemnici ve sportovní hale, vč. příjezdových cest. Před spuštěním nového očkovacího centra budou fortografie aktualizovány.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace