Očkovací místa proti nemoci Covid 19 v  nemocnicích v Jilemnici a v Semilech

19. 1. 2021

Základní informace a mapky areálů.

Očkujeme vakcínou od firmy Pfizer, vakcíny i ostatního materiálu k očkování máme dostatek. Pokud jste zaregistrovaní na konkrétní termín, počítáme s vámi.

Na obou místech v této době očkujeme pouze seniory 80+ zaregistrované v Centrálním rezervačním systému.  Prosíme, na očkování choďte v přesně uvedený čas a v doprovodu pouze 1 osoby. Děkujeme za pochopení.

* V nemocnici Jilemnice bylo otevřeno očkovací místo, které se nachází v budově "staré polikliniky", hlavní vchod z ulice Metyšova. 
Případné dotazy směřujte na linku 481 551 231. 

Prosíme, využijte parkoviště před nemocnicí nebo u sportovní haly.

* V nemocnici Semily se očkovací místo nachází v přízemí  Nového pavilonu v prostorách laboratoře. 
Případné dotazy směřujte na linku 481 661 402.

Prosíme, využijte parkoviště před nemocnicí. Parkování podél cest v areálu apod., je nepřípustné (příjezdová cesta Zdravotnické záchranné služby).

Pokud jste již zaregistrovaní a systém vám nedovoluje rezervovat místo, čas a datum očkování, je nutné tento krok opakovat průběžně. Prosíme o trpělivost, vypsání termínů očkování v našich centrech jsou odvislé od množství očkovací látky, kterou máme v daný čas k dispozici. 

Pro seniory ze Semil a okolí, kteří mají zájem o vakcinaci v nemocnici Semily, byla za pomoci města Semily zřízena telefonní linka, na níž bude zájemcům poskytována asistence při registraci v registračním systému pro očkování:  

tel. č. 737 212 710 

linka je v provozu ve všední dny v době od 8.00 do 14.00 hod., zajišťuje ji Turistické informační centrum Semily. Obsluhující personál má každodenní aktuální informace k očkování z nemocnice

Opravdu není v silách pracovníků recepce ani dalších pracovišť  nemocnice pomáhat s registrací do systému.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace