Objednání PCR nebo antigenního testu COVID-19-JILEMNICE

22. 4. 2021

Pokud chcete přijít na antigenní test bez rezervace, ověřte si na recepci MMN a.s. Jilemnice, zda je odběrové místo otevřené. Pracovní doba odběrového místa se mění dle aktuální epidemiologické situace. Prosíme, přečtěte si pozorně pokyny a teprve pak se přihlaste. POZOR, V JILEMNICI DOPOLEDNE JEN PCR, ODPOLEDNE JEN ANTIGENNÍ TESTY!!!

Jsou 2 typy testů.

1. pro pacienty s příznaky nemoci, nebo kteří byli v kontaktu s COVID pozitivní osobou, tzv. PCR testy. Je u nich nezbytné doporučení, žádanka lékaře a jsou v Jilemnici prováděny dopoledne.

2. pro zájemce z řad veřejnosti, kteří přicházejí preventivně a pro pedagogické pracovníky. Jsou to tzv. antigenní testy a jsou prováděny odpoledne

Vyšetření se neprovádí u osob pozitivně testovaných na onemocnění Covid 19, těm kterým od ukončení izolace ještě neuběhlo 90 dní a lidem, kterým byl v posledních 3 dnech proveden test metodou PCR nebo antigenní test s negativním výsledkem.

________________________________________________________________________________________________________________________

Postup pro objednání na PCR test:

1) Nejprve kontaktujete svého praktického lékaře, který Vám vystaví elektronickou žádanku a odešle ji do systému ÚZIS. Žádanku vystavuje v odůvodněných případech také Krajská hygienická stanice. Bez žádanky nemůžete on-line objednávku "Testování COVID-19" provést.
2) Přes tlačítko "Testování COVID-19", se dostanete do objednávkového systému Libereckého kraje.
3) Vyberete odběrové místo, pokud chcete do Jilemnice, zvolíte "MMN, a.s.-odb. místo Jilemnice." Pokud jsou nejbližší termíny obsazené, další termín se Vám zobrazí po kliknutí vlevo nahoře na "Vyberte termín", v kalendáří se pak pohybujete šipkami. Pokud Vám termín nevyhovuje, můžete se vrátit o krok zpět a přihlásit se do jiného odběrového místa.
4) Vyplníte několik osobních informací.
5) Vyplníte kontaktní údaje a objednávku odešlete.

Pokud neobdržíte potvrzující zprávu, že jste objednáni, rezervace se nezdařila. Zkontrolujte prosím, zda jste správně zadali své kontaktní údaje. Pokud jste je zadali správně, je potřeba objednávku po zhruba 2-3 minutách provést znovu. Pokud ani napodruhé neobdržíte potvrzující zprávu, zavolejte ve všední dny v níže uvedených časech na tel. číslo 481 551 328.

pondělí 08.00 - 12.00
úterý    11.00 - 15.00
středa 11.00 - 15.00  
čtvrtek 8.00 - 12.00
pátek 8:00 - 12:00
Vyhrazený administrativní pracovník se pokusí provést rezervaci v systému s Vámi. Prosíme, na recepci nemocnice se obracejte pouze o víkendu, linka na recepci musí být volná pro ostatní urgentní záležitosti. Současně Vás prosíme o trpělivost, nemocnice není provozovatelem rezervačního systému, systém je navíc velice vytížen.

Odběry PCR      

pondělí 07.00 - 11.00
úterý 07.00 - 11.00
středa 07.00 - 11.00
čtvrtek 07.00 - 11.00
pátek 07.00 - 11.00
sobota 07.00 - 11.00
   

Postup pro objednání na antigenní test:

1. Přes tlačítko „Testování COVID-19“, se dostanete do objednávkového systému Libereckého kraje.

2. Vyberete odběrové místo, pokud chcete do Jilemnice, zvolíte "MMN, a.s.-odb. místo Jilemnice." Zvolte možnost- Antigenní RAPID test COVID-19 - pro pedagogické pracovníky a VEŘEJNOST. Dále postupujte dle instrukcí.
KAŽDÝ TESTOVANÝ SE MUSÍ PŘIHLÁSIT SAMOSTATNĚ NA URČITÝ ČAS. NELZE SE NAPŘ. ZAREGISTROVAT A NAPSAT +3 a přijít s celou rodinou.
Testy provádíme v objektu před novou poliklinikou v Jilemnici (bývalá oční optika).

UPOZORNĚNÍ:

  • Prosíme všechny zájemce o antigenní testování, kteří přicházejí na odběr bez objednání (zejména řidiči), aby si nejprve na recepci MMN, a.s. telefonicky ověřili, že je odběrové místo otevřené. Tel. 481 551 111.
  • Pro přihlášení na rychlý antigenní test v Jilemnici musíte v objednávkovém formuláři zatrhnout "Antigenní RAPID test COVID-19 - pro pedagogické pracovníky a VEŘEJNOST"! 
  • POKUD PŘIJDETE DOPOLEDNE NA ANTIGENNÍ TEST, NEBUDE VÁM PROVEDEN.
  • V případě, že je frekvence odběru na antigenní test častější než 1x za 3 dny, zdravotní pojišťovna úhradu neprovádí a odběr podlého režimu samoplátců (viz ceník). 

Odběry na antigenní test:        

pondělí 13.00 - 16.00
úterý 13.00 - 16.00
středa 13.00 - 16.00
čtvrtek 13.00 - 16.00
pátek 13.00 - 16.00
sobota 13.00 - 16.00
neděle 08.00 - 16.00

V případě, že odběrová kapacita nebude dostačovat, otevře se další odběrové místo v semilské nemocnici.
O zřízení Vás budeme informovat.

UPOZORNĚNÍ
Pacient se na odběrové místo dostaví ve stanovený termín a čas (prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů),
1 hodinu před odběrem prosíme nejíst, nepít, nekouřit, nepoužívat ústní vody, nežvýkat!
Pacient je povinen na místě dbát platných epidemiologických nařízení (rouška, rozestupy, atd.).
Pacient bude mít připravenu kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti.
Výsledek PCR testu Vám bude zaslán do 48 hodin formou SMS (NETÝKÁ se antigenního testování) a písemně praktickému lékaři nebo KHS (podle toho, kdo žádal o Vaše vyšetření).

Pro on-line objednání kliknětě na tlačítko Testování COVID-19:

 

 

Nenašli jste Vámi preferovaný den a čas? Zkuste to později. Kapacity se postupně uvolňují.

Vyšetření samoplátců neprovádíme, v případě zájmu se prosím obraťte na Krajskou nemocnici v Liberci. Více informací k vyšetření samoplátců naleznete ZDE.

__________________________________________________________________________________________________________

Kontakt pro pedagogické pracovníky v příp. dotazů: 481 551 176
__________________________________________________________________________________________________________
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace