Jan H.
Dobrý den,
od 28.5. do 9.6. 2026 jsem byl hospitalizován na ortopedickém oddělení v Semilech z důvodu TEP levého kolene. Touto cestou velmi děkuji všem pracovníků ortopedického oddělení. Lékařům, sestrám, pomocnému personálu. Vždy byli vstřícní, s dobrou náladou a vždy ochotni pomoci.
Děkuji