Výměna vozovky v nemocnici

22. 11. 2022

Rekonstrukce a výměna vozovky v nemocnici

Dovolujeme si vás informovat, že byly zahájeny přípravné stavební práce na tolik potřebnou rekultivaci vozovky v nemocnici. Prosíme, pokud je to možné, nezajíždějte do areálu, využijte parkovacích míst před nemocnicí a v blízkém okolí. 

Od 23.9.2022 od 6:00 bude uzavřen hlavní příjezd do areálu nemocnice Jilemnice z důvodu frézování a následné opravy vozovky uvnitř areálu nemocnice. Práce bude provádět firma Mizera Stavby, a.s. po dobu cca 2 měsíců. Práce zahrnují odfrézování starého povrchu, opravu podloží vozovky, položení nového povrchu a stavbu chodníků dle přiloženého plánku.  

Trasy pro příjezd do areálu pro příjmy na lůžková oddělení /včetně dětského oddělení/, pacienty k ošetření, maminky k porodům, sanitky a záchrannou službu - na plánku oranžová.

Automobily budou přijíždět ke vchodu do budovy 3B / Hanička/ / chirurgická ambulance / - ulice Zámecká a následně ke vchodu ARO , pacienti se budou hlásit recepci .

Trasy pro pěší návštěvníky nemocnice , návštěvy pacientů – na plánku zelená.

  1. příchod pro pěší bude přes prostor polikliniky , následně kolem parkoviště ke vchodu v hlavní budově  /vchod  gastro/ , dále již vnitřkem budovy 3 k recepci. Průchod přes polikliniku bude otevřen době 5:00 – 22:00 hod. v pracovní dny . Mimo tuto dobu je nutné použít přístup pro sanitní vozy či vchodem u gastra.  Vchod u gastra bude otevřen od 5:00 do 22:00 hod. denně.
  2. Alternativní trasa pro pěší a návštěvy je průchodem kolem staré polikliniky.   

Trasa pro příjezd zásobování, kuchyň, prádlo, poštu, PPL, zásilkové služby, apod. - na plánku žlutá.

Z ulice Zámecká , kolem kuchyně a stanice na kyslík. 
 
Trasa pro pacienty ONM – pouze pěší – na plánku fialová.

Z ulice Zámecká kolem budovy  3 B  / Hanička/  a zadním vchodem k recepci.   

Prosíme vás, využívejte po dobu rekonstrukce parkování mimo areál nemocnice, zejména plochy před sportovní halou, autoklubem a u bývalého pivovaru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace