Objednání testu COVID-19

TESTY NA ONEMOCNĚNÍ COVID-19 – informace pro žadatele odběrů

Testy provádíme v objektu před novou poliklinikou v Jilemnici (bývalá oční optika) v pracovní dny od 8.00 do 11.00 hod. Žadatelem může být Krajská hygienická stanice nebo praktický lékař. Bez žádanky nelze objednávku provést. Pokud Vám nevyhovuje odběr v Jilemnici, čas objednání, příp. je kapacita v Jilemnici naplněna, můžete se objednat do jiného odběrového místa v nabídce.

Pro on-line objednávku na konkrétní čas klikněte na níže uvedené tlačítko Testování COVID-19. V případě nejasností, možnost telefonického objednání na tel. č. 481 551 110 (pouze Jilemnice). Prosíme, objednávejte se chronologicky za sebou tak, aby pokud možno nevznikaly časové prodlevy mezi vyšetřeními, nenechávejte mezery mezi objednanými.

Vyšetření samoplátců neprovádíme, v případě zájmu se prosím obraťte na Krajskou nemocnici v Liberci. Více informací k vyšetření samoplátců naleznete ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace