Objednání antigenního testu COVID-19-SEMILY

10. 1. 2021

Prosíme, přečtěte si pozorně pokyny a teprve pak se přihlaste.

V nemocnici v Semilech provádíme antigenní testy pro veřejnost od 26. 12. 2020 . 

Upozorňujeme , že jsou 2 typy testů.

1. pro pacienty s příznaky nemoci, nebo kteří byli v kontaktu s COVID pozitivní osobou, tzv. PCR testy. Je u nich nezbytné doporučení, žádanka lékaře a jsou prováděny pouze v Jilemnici, v Semilech je neprovádíme.

2. pro zájemce z řad veřejnosti, kteří přicházejí preventivně a pro pedagogické pracovníky. Jsou to tzv. antigenní testy a jsou prováděny odpoledne v Jilemnici a dopoledne v Semilech.

3. Vyšetření se neprovádí u osob pozitivně testovaných na onemocnění Covid 19, těm kterým od ukončení izolace ještě neuběhlo 90 dní a lidem, kterým byl v posledních 3 dnech proveden test metodou PCR nebo antigenní test s negativním výsledkem.

4. V případě, že je frekvence odběru na antigenní test častější než 1x za 3 dny, zdravotní pojišťovna úhradu neprovádí a odběr podlého režimu samoplátců (viz ceník). 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Postup pro objednání:

1) Přes tlačítko „Testování COVID-19“, se dostanete do objednávkového systému Libereckého kraje.

2) Vyberete odběrové místo, pokud chcete do Semil, zvolíte "MMN, a.s.-odb. místo Semily." Dále postupujte dle instrukcí.
KAŽDÝ TESTOVANÝ SE MUSÍ PŘIHLÁSIT SAMOSTATNĚ NA URČITÝ ČAS. NELZE SE NAPŘ. ZAREGISTROVAT A NAPSAT + 3 a přijít s celou rodinou.
Testy provádíme v objektu Bílého pavilonu, místo je označeno.

UPOZORNĚNÍ

Pacient se na odběrové místo dostaví ve stanovený termín a čas (prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů),
1 hodinu před odběrem prosíme nejíst, nepít, nekouřit, nepoužívat ústní vody, nežvýkat!
Pacient je povinen na místě dbát platných epidemiologických nařízení (rouška, rozestupy, atd.).
Pacient bude mít připravenu kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti.
Výsledek testování Vám bude oznámen na místě, případně zaslán formou SMS a zadán do systému ÚZIS a ISIN.

Své auto nechte na parkovišti před areálem nemocnice. V žádném případě se nesmí parkovat před vstupem do Bílého pavilonu, je zde výjezd Záchranné služby Libereckého kraje. V areálu je málo parkovacích míst.

Více odběrové kapacity nejsme schopni v současné době z personálních důvodů poskytnout.  Naším primárním úkolem je postarat se o pacienty v lůžkové péči, jejichž počet nyní roste v důsledku zhoršující se epidemiologické situace. Vysoká nemocnost a zároveň zvýšené personální nároky na Covid oddělení, nám neumožňují více vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Pokud potřebujete potvrzení o negativním výsledku Covid testu z důvodů odjezdu do zahraničí, zjistěte si nejprve, jaký test daná země požaduje. Zda PCR či antigenní.  Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení na letišti či při kontrole v zahraničí. Odpovědnost je v tomto případě na Vás. PCR testy pro samoplátce provádí pouze KNL v Liberci a SYNLAB.

Pro on-line objednání klikněte na tlačítko Testování COVID-19:
 

 

  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace