Projekt Nemocnice očima pacientů

4. 2. 2021

Vyjádřete svůj názor na nemocnici v rámci projektu Nemocnice očima pacientů. Hlasování probíhá od 1. 2. 2021 do 31. 8. 2021. Za vaši účast předem děkujeme.

MMN, a.s. se letos účastní 16. ročníku celorepublikového komplexního hodnocení českých nemocnic "Nejlepší nemocnice ČR 2021". Dotazník je připraven pro každou nemocnici zvlášť (Jilemnice a Semily), celkový výsledek bude sečten. V projektu jsou nemocnice komplexně hodnoceny ze čtyř klíčových hledisek: Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů, bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů, bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic a finanční zdraví nemocnic. V nemocnici budou distribuovány dotazníky, kde se mohou pacienti vyjádřit k řadě oblastí, ve kterých je nemocnice hodnocena. Můžete se zůčastnit hodnocení také dálkově, na Internetu, prostřednictvím vyplnění dotazníku:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace