Úvod > Svaz diabetiků > Aktuality

Poradna Zdraví s podporou Libereckého kraje

04.01.2017

V prostorách nefrologické ambulance naší nemocnice je otevřena každou středu od 15:00 do 17:00 hodin pro občany Jilemnice Poradna zdraví. K otevření poradny nás inspirovala mnohaletá zkušenost s našimi pacienty, kdy vidíme, že je třeba klást důraz na prevenci a že na to není při běžném chodu ambulance čas. Prevence je důležitá jak u kardiovaskulárních (srdečních) onemocnění, tak u onemocnění onkologických, ale současně i v případě nemocí psychických. Vyplněním jednoduchých testů lze zjistit, jak moc Vás ohrožuje syndrom vyhoření či deprese, jak moc jste odolní vůči stresu a můžeme Vám poradit, jak na zvýšení odolnosti zapracovat. Na základě krátkého vyšetření a pohovoru chceme spolu s Vámi zjisit, co Vám hrozí a jak se lze proti tomu bránit . V případě, že se již s pro nějakou nemocí léčíte, poradíme Vám, co ještě sami můžete vylepšit. A zjistíme-li vážné ohrožení, poradíme Vám, jak postupovat dále.

•  Poradna je bezplatná, patří do projektu Zdravého města Jilemnice a je potřeba se do ní objednat na tel. čísle 481 551 377 (sekretářka), popř. 481 551 374 (lékař).
  • Těší se na Vás, za komisi Zdravého města Jilemnice, MUDr. Alexandra Opluštilová