Úvod > Svaz diabetiků

Svaz diabetiků České republiky, pobočný spolek v Jilemnici

Vážení přátelé,

zveme vás i vaše přátele na výlet, který se uskuteční ve čtvrtek 26.10.2017. Vypravíme se do překrásné krajiny v Českém Švýcarsku. Ráno vyrážíme autobusem Vrchlabí – Ústí nad Labem. Vystoupíme ve vesnici Prácheň, kde se nachází mimo jiné, skalní útvar zvaný Varhany. V Kamenickém Šenově se podíváme do Sklářského muzea ( vstupné asi 25,- Kč ), kam se dostaneme dle zdatnosti buď pěšky ( 2 km ), nebo autobusem. Poobědváme a ve 14:05 hod. pojedeme domů. Výlet se koná za každého počasí. Pokud bude pršet máme připravený jiný program. V Jilemnici bychom mohli být v 17:24. Těšíme se na Vás a doufáme, že se zúčastníte v hojném počtu !

Vaši turističtí průvodci : Miroslav Šimůnek a Kateřina Langerová

Informace o dopravě naleznete ZDE.

 

Pokud máte zájem, můžete se podívat, co vás čeká (klikněte na odkaz níže):


 

 

 

Svaz diabetiků ČR

je občanské sdružení diabetiků, jejich rodinných příslušníků a všech, kteří chtějí diabetikům pomáhat. Vznikl v roce 1990 a v současné době sdružuje asi 11 000 členů v 110 územních organizacích.

Pobočný spolek v Jilemnici

  • Ke 31.4. 2017 máme 74 členů. Členské příspěvky činí 160,- Kč pro pracující a 100,- Kč pro důchodce. Nový člen platí vstupné 100,- Kč jednorázově
  • Naše činnost vychází z velmi dobré spolupráce s MMN Jilemnice a.s., především spolupracujeme s Diabetologickou poradnou.
  • Naše základní programy jsou:
  1. Péče o nohy – proplacení pedikůr 4x 50 Kč/rok
  2. Rekondičné – edukační pobyty
  3. Členské schůze spojené s přednáškou na zajímavá téma či prezentací firem.
  4. Výlety
  5. Návštěvy kulturních akcí
  6. Plavání pro diabetiky – každý pátek ve 14 hodin v jilemnickém bazénu.


 
 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídila Masarykova městská nemocnice v Jilemnici v roce 2011 tyto webové stránky.