Úvod > Svaz diabetiků

Svaz diabetiků České republiky, pobočný spolek v Jilemnici

POZVÁNKA NA VÝLET : 18.4.2018

Vážení a milí přátelé, srdečně Vás zveme na výlet se Svazem diabetiků do Hradce Králové. Vybrali jsme pro Vás tentokrát cestu za poznáním vesmíru. Vydáme se po naučné Planetární stezce. Výlet by měl být nenáročný a doufáme, že se Vám bude líbit. Cena jako vždy cca okolo 100,- Kč. Slibujeme, že se přizpůsobíme fyzické kondici účastníků, popř. se rozdělíme na skupiny podle zájmu. Pro zvědavce, kteří se nechtějí nechat překvapit, uvádíme odkaz, kde najdete všechny informace o stezce : http://www.astrohk.cz/planetarni_stezka/

Ráno vyrazíme autobusem do Hradce Králové: Autobus odjíždí v 5:40 z Horní Rokytnice n/Jiz. A zpátky bychom jeli v 15:15 zpět. Přibližný návrat asi v 17:00. Podle pana Šimůnka se všichni dostanou domů spolehlivě.  Moc se na Vás těšíme a určitě vezměte s sebou i přátele, kteří mají o náš výlet zájem a nejsou našimi členy!

Pro podrobné informace o spojení klikněte ZDE.

PŘEJEME NÁM VŠEM ŠŤASTNOU CESTU A SPOUSTU JARNÍHO SLUNÍČKA

VAŠE TURISTICKÁ PRŮVODKYNĚ SESTRA KATEŘINA LANGEROVÁ A MIREK ŠIMŮNEK

Svaz diabetiků ČR

je občanské sdružení diabetiků, jejich rodinných příslušníků a všech, kteří chtějí diabetikům pomáhat. Vznikl v roce 1990 a v  současné době sdružuje asi 11 000 členů v 110 územních organizacích.

Pobočný spolek v Jilemnici

  • Ke 31.4. 2017 máme 74 členů. Členské příspěvky činí 160,- Kč pro pracující a 100,- Kč pro důchodce. Nový člen platí vstupné 100,- Kč jednorázově
  • Naše činnost vychází z velmi dobré spolupráce s MMN Jilemnice a.s., především spolupracujeme s Diabetologickou poradnou.
  • Naše základní programy jsou:
  1. Péče o nohy – proplacení pedikůr 4x 50 Kč/rok
  2. Rekondičné – edukační pobyty
  3. Členské schůze spojené s přednáškou na zajímavá téma či prezentací firem.
  4. Výlety
  5. Návštěvy kulturních akcí
  6. Plavání pro diabetiky – každý pátek ve 14 hodin v jilemnickém bazénu.


 
 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídila Masarykova městská nemocnice v Jilemnici v roce 2011 tyto webové stránky.