Úvod > Reference

Reference

 


 • Na této stránce zveřejňujeme názory pacientů, které jsme obdrželi písemnou formou (děkovných dopisů, emailů, vyplněním dotazníků), příp. názory publikované na veřejně přístupných webových stránkách, kde jsou hodnocena zdravotnická zařízení ze strany pacientů. Za všechna hodnocení velice děkujeme!

Znám já jednu nemocnici,
nachází se v Jilemnici,
má lékařky a sestřičky,
co mají zlaté ručičky,
mají krásná očka,
každá z nich je kočka.

 

 

 • Poděkování nemocnici

Dobrý den, pane Kalenský, 


chci vyjádřit svoji velkou spokojenost s milým a respektujícím přístupem pracovníků jilemnické nemocnice. Přijeli jsme 31.1. 2017 s dcerou ve večerních hodinách na ošetření ruky po pádu na lyžích a byla to právě malá 9ti letá dcera, která po odchodu z nemocnice s úsměvem konstatovala: "Ale teda musím říct, že tam byli všichni moc milí." Skutečně i my rodiče (často velmi kritičtí), jsme odcházeli příjemně naladěni! Z nemocnice!  
Od ošetřující lékařky MUDr. Matuziny jsme vůbec nepocítili lékařům běžnou nadřazenost, na duši nás hladil její pozitivismus. Rentgenolog byl chápavý k mým vrtochům ohledně zakrývání dcery ochrannými pláty, nedočkala jsem se ani nejmenšího náznaku despektu či nechápavého údivu,což se běžně v těchto situacích děje. I sestry, i pracovník v sádrovně, ... prostě opravdu celý tým navozoval bezpečnou, vlídnou atmosféru. Moc vám všem děkujeme, kéž by si z vás tady ty pražské nemocnice vzaly příklad! 
 

Ať vás práce naplňuje tak dobrým pocitem, jaký jsme si od vás odnášeli my. :) 

Srdečně zdravíme, 
 

Eva Černá a malá pacientka Isabel Lavaud 


 • Poděkování chirurgickému oddělení

Dobrý den, dovolte mi poděkovat touto cestou veškerému personálu na chirurgii nemocnice v Jilemnici za velmi profesionální přístup. V sobotu  - 17.6.2017 mě přivezla sanita s kolikou ledviny velmi mi na oddělení všichni pomáhali od bolestí - byla jsem velmi překvapená jak lidsky a profesionálně se všichni od primářky  přes lékaře až po sestry a pomocný personál chovají. Byla jsem daleko od domova a přesto jsem se cítila jako doma až na ty bolesti. Opravdu super pobyt v nemocnici a patří jim Všem právem dík. Pokud budu muset do nemocnice a budu zas někde poblíž tak určitě nepojedu jinam. Kropáčová Ivana

 

Ivana Kropáčová

 • Poděkování ZZS a chirurgické ambulanci

Vážené vedení nemocnice, tímto bych chtěl vyjádřit uznání a poděkování za profesionální a vstřícné chování lékaře i řidiče  záchranné služby a lékaře na chirurgické ambulanci při ošetření mé matky dne 7.4.2017 v nočních hodinách (kolem 23:00 hod). Dále bych chtěl vyzdvihnout laskavý přístup zdravotní sestry. Pokud je to možné, vyřiďte jim naše poděkování.

Za celou rodinu Jaroslav Harcuba
 • Poděkování chirurgické ambulanci a RDGO

Dobrý den, chtěla jsem velice poděkovat za vstřícný přístup a velice ochotný personál navečer 2.3.2017 při ošetření mého syna Lukáše na ambulanci u Mudr. Evy Kaňové, paní doktorka, sestřička i paní laborantka na RTG jsou super. Velice děkujeme.

Blanka Veselá

 

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Ráda bych poděkovala MUDr. Heřmánkovi za to, že mi operoval kotník v nočních hodinách poté, co měl za sebou několik náročných operací. Nemusel, ale udělal. A navíc vše nasvědčuje tomu, že kotník bude v pořádku. Personál chirurgického odd. byl moc milý a pomohl mi překonat těžké chvle.

Pavlína Černá

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Děkujeme celému kolektivu chirurgického oddělení za vzornou péči o naši maminku paní Věru Janatovou.

Šlechtovi a Rachmanovi

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Dobrý den, dovolte mi poděkovat alespoň touto cestou veškerému personálu nemocnice v Jilemnici za velmi profesionální přístup. Minulou neděli - 22.1.2017, jsem si na běžkách zlomila nohu a byla převezena do vaší nemocnice. Od počátku pobytu do propuštění - 25.1. 2017 jsem byla velmi nadšená přístupem celého personálu od pomocných sester, sestřiček až samozřejmě po lékaře. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem Vlaďka Muchová

 

 • Poděkování dětskému oddělení

Dobrý den, chci (i když se zpožděním) poděkovat za ošetření mého syna v rámci dětské pohotovostní lékařské služby, které mu bylo poskytnuto v průběhu zimních prázdnin. Paní primářka Jiřičková i sestřičky mající službu mile a rychle provedly všechna vyšetření a odběry, vážím si kombinace profesionálního i lidského přístupu. Správně nasazená ATB pomohly rychlejšímu uzdravení i následné rekonvalescenci syna. Díky patří i paní recepční, lékaři na RTG a pracovníkům laboratoře, díky kterým celý proces proběhl v nejkratším možném čase. Ráda bych také ocenila fungování nemocnice jako celku. Centrální systém s recepcí, 24hod laboratoř - i v porovnání s velkými městy je toto stále nadstandard a když už člověk musí vyhledat pohotovostní lékařskou péči, je "radostí" být pacientem v Jilemnici. Přeji Vám hezký den a rychle se uzdravující pacienty.

S úctou Michaela Jahodová Plzeň

................................................................................................................................................................................................................................................................................................ 

Vaše názory, které byly uvedeny v dotaznících sledování spokojenosti hospitalizovaných pacientů naší nemocnice v červenci až prosinci 2016. 

Dětské oddělení

 •  Děkuji ochotným sestřičkám za vřelý úsměv, pomoc a splnění všech přání, velké díky všem. Krásné prostředí, skvělý personál.
 •  Přístup zde je milejší a přátelštější.

 Chirurgické oddělení

 •  Letos mi bude 60 let, ale v nemocnici jsem poprvé v životě. Když jsem slyšel od známých, kolegů a kamarádů jejich zkušenosti s různými zdravotními zařízeními, nastupoval jsem do vaší nemocnice se smíšenými pocity. Byl jsem však mile překvapen jednáním veškerého personálu, moderními prostory i jídlem. Děkuji.
 •  Moc jsem vděčná paní primářce V. Matuzině a panu MUDr. M. Hlouškovi na chirurgii, kteří mě moc pomohli s mým zdravotním problémem a byli vždy ochotni pomoci. Jsou úžasní a moc jim za to děkuji. Slavíková M.
 •  Chtěl bych tímto poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám a dalším zaměstnancům. Přeji Všem Vašim zaměstnancům hodně úspěchů ve Vší práci. Jaroslav Valášek
 •  Jsem velice spokojená s léčbou, lékaři, sestrami i dalším personálem. Moc vám všem děkuji. Pařízková Marie
 •  Děkuji za operaci Dr. O. Myšíkovi ,,zlatý ruce“ a celému kolektivu za velice dobrý přístup k lidem. Jíra
 •  Velmi citlivý přístup k pacientovi. Výborná lékařská péče a obětavé chování sestřiček.
 •  Výborný – jen tak dál.
 •  Cítila jsem se tady velmi dobře, žádné připomínky nemám.
 •  Jako velké plus vidím umístění nemocnice v klidné části města, stejně jako příjemné vystupování nemocničního personálu.

 Interní oddělení

 •  Spokojenost s lékaři i ostatním personálem, chyběla mi na pokoji televize, ostatní služby a ochota v naprostém pořádku.
 •  Chvála na sestry i doktory.
 •  Nesmírně si vážím péče lékařů, jejich empatie a odbornosti v čele s MUDr. J. Stachem. Obdivuji všechny sestřičky, těší mě jejich úsměv.
 •  Vydržte a díky všem!!!
 •  Ve filmech jsou vždy staří doktoři a nerudné protivné sestry, tady to máte úplně jinak, mladé doktorky a milé a usměvavé sestřičky. Děkuji.
 •  Velmi spokojená s lékaři a sestřičkami. Jídlo dobré a je ho dost.

 Gynekologické oddělení   

 •  Chování sester na gyn. oddělení je profesionální a nechybí ani úsměv a empatie. Lékaři postupují při ošetření šetrně s ohledem na intimitu a soukromí.
 •  Jsem velice spokojená s přístupem celého personálu a za jejich milou péči všem, velice děkuji.
 •  Obdivuji ochotu sestřiček, trpělivost, úsměv a ochotu vždy pomoci bez stresu. Děkuji moc.
 •  Děkuji za laskavost všem lékařům, uctivě panu primáři, odd. JIP za trpělivost a péči. Úplně za za vše mé veliké díky, má veliká úcta. Olahová Věra
 • Celkově jsem tu byla moc spokojená, hlavně sestřičky byly úžasné, lékaři se kterými jsem se setkala, byli milí a nechovali se jako ,,nadlidi“ jak se to relativně často stává. Rozhodně o oddělení gynekologie budu mluvit jen pozitivně, ale lepší je, když člověk zařízení vašeho typu nepotřebuje vůbec. Přeji mnoho štěstí a mnoho úspěšně vyléčených pacientů.
 •  Jídlo výborné, ochotný a vstřícný personál, TV na pokoji+ vlastní soc. zařízení. Kdybych nebydlela tak daleko, určitě bych sem přijela i rodit. Všem děkuji za péči, kterou mě věnovali.
 • Jsem velice spokojena s přístupem sester. Lékařům patří dík za jejich práci. Jen mi je líto, že za jejich práci se jistě nedostává odpovídající odměna (finanční). Doufám, že vedení nemocnice se bude snažit najít finanční rezervy. Díky.
 •  Maximální spokojenost s přístupem doktorů i sester, všichni velmi ochotní, vstřícní. Každý dotaz mi byl zodpovězen a vysvětlen. Všechny sestry velmi milé, vždy s úsměvem, snahou pomoci a vyhovět pacientovi. Doporučovala bych lékařskému personálu z jiných nemocnic jít do vaší nemocnice na školení jak zacházet s pacientem. Děkuji za skvělou péči. Votrubuová Monika
 •  Sestřičky úžasné, při koloběhu na oddělení si určitě zaslouží odměnu, finanční ohodnocení. Je jich málo na to, kolik toho mají stíhat a opečovávat lidí na oddělení. To samé lékaři. Jezdím jen sem, i když to máme blíž do jiné nemocnice. Ale lidský přístup, empatie v Jilemnici je k nezaplacení. A i z okolí a od lékařů slyším na zdejší nemocnici jenom chválu.
 • Pro pana ředitele: Hýčkejte si zdejší personál, protože hlavně ten dělá jméno (dobré jméno) zdejší nemocnici.
 •  Neuvěřitelný dík patří celému personálu gynekologie, jsem neuvěřitelně spokojená a šťastná, že mi byla umožněna léčba právě v této nemocnici. Rodila jsem tu své dva starší syny již před 32 lety a musím konstatovat, že celou tu dobu ve svém okolí stále slýchám jen samou chválu a tudíž moje volba byla jasná. Ještě jednou velký dík a pokora před vaší profesionalitou. Nestydím se podepsat, vaše vděčná pacientka. Eva Sarková Jerieová
 • Děkuji a chválím.
 •  Jak vyplývá z vyplněného dotazníku, byla jsem maximálně spokojená a v případě potřeby bych byla ráda léčena v nemocnici Jilemnici. Velký dík p. primáři MUDr. Vocáskovi i ostatním lékařům a sestrám. Všem přeji pevné zdraví, radost z velice zodpovědné práce, radost v osobním životě a nejen hezké Vánoce, ale i celý rok.
 •  Mile mě překvapilo, jak mi personál podal ruku a představil se. To ještě není běžné v každém zařízení. Panuje tu příjemné ovzduší, vstřícnost a trpělivost. Je to tu voňavé a čisté, hezké obrázky na stěnách. Byla jsem v několika nemocnicích, ale u Vaše je nejlepší. Moc Vám za vše děkuji. Jaroslava Prouzová
 •  Poděkování nemocničnímu personálu za lidský přístup.
 •  Chválím moc sestřičky z gynekologického oddělení. Jsou na správném místě a vědí, co dělají. Jsou milé, ochotné, vstřícné, usměvavé, a když můžou, tak pomůžou. Byla jsem tu moc spokojena.
 •  Lékařkám, sestřičkám i ostatnímu personálu chci moc poděkovat za vždy milý a ochotný přístup a to nejen ke mně, ale i k ostatním pacientkám. Díky.
 •  Sestry i lékaři jsou příjemní.
 •  Ochota sestřiček i lékařů. Díky za vše.

 Porodnické oddělení

 •  Jsem ráda a vděčná, že během porodu se nám věnovala jedna porodní asistentka a v podstatě jsme nebyli rušeni dalšími lidmi.
 •  Mé velké poděkování i pochvala patří veškerému personálu porodnice a odd. šestinedělí. Ačkoliv je naše bydliště od nemocnice Jilemnice vzdáleno přes 70 km, narodily se tu naše tři děti a vždy jsme odcházeli v pořádku a spokojeni. Děkujeme.
 •  Personál byl moc milý, děkuji.
 •  Chválím personál porodnice MMN Jilemnice a velmi mu děkuji za poskytnutou péči, rady i slova útěchy, které se mi z jeho strany dostávalo. Ráda se sem opět vrátím a budu vaší porodnici doporučovat!!!
 •  Velká pochvala celému personálu. Bylo nám tu moc hezky. Díky za péči, rady i úsměv na tváři. Díky za porod bez poranění p. doktoru Opluštilovi. Ráda se zde budu ,,hlásit“ i jako budoucí druhorodička.  
 •  Nejlepší nemocnice, s nejochotnějším personálem, který je zcela profesionální. Nemám co vytknout a pokud budeme potřebovat nemocniční péči, je vaše nemocnice jediná naše volba. Děkuji z celého srdce za ochotu a péči, kterou jsem tu dostala při narození syna (2010) a nyní i dcery. Gabriela Mládková
 •   Měla jsem úžasnou sestru Pavlu Čechovou, bez které bych to nezvládla - nejlepší a moooc děkuji za vše u porodu. Ještě jednou děkuji Martina Sotorníková
 •   Ve srovnání s některými Pražskými nemocnicemi mohu jen chválit Vaší nemocnici a to ve všech pohledech, jak přístupem lékařů, sester a všeho personálu, tak kvalitou stravy.
 •  Byla jsem velice spokojená. Personál i sestřičky velice příjemné ochotné pomoci. Ochota pomoci mě velice příjemně překvapila. Lékaři naprosto špičkové jednání.
 •  Oceňuji u všech, kteří měli příjemný, ochotný a trpělivý přístup. Zvlášť p. Hanu Pohořelou a další, které neznám jménem, měli citlivý přístup, dokázali uklidnit - velmi oceňuji! Potěšil úsměv na tváři i po uklízečku! Oceňuji!
 •  Byla jsem maximálně spokojená s péčí, chválím i jednání doktorů i sestřiček na oddělení porodního sálu, šestinedělí, novorozeneckém. Všichni byli velmi vstřícní a milí. Neustále chválili, podporovali a dávali dobré rady. Rozhodně budu doporučovat.
 •  Velká pochvala personálu, hlavně sestřičkám za vstřícnost a ochotu s čímkoli poradit a pomoci.

 Neurologické oddělení

 •  Naprostá spokojenost, výborná péče, milý a usměvavý personál!
 •  Pochvala hlavně sestrám, pořád jsou usměvavé.
 •  Pochvala sestřičkám, za ochotu k problémům pacientů. Klobouk dolů!
 •  Jsem velice spokojený s prací lékařů i sester.
 •  Ochotný a kvalifikovaný personál.
 •  Děkuji všem sestrám a lékařům za léčení! Všichni jsou moc a moc hodní, usměvaví, ochotní a srdeční. Je to radost tady ležet na obsluhu a jednání. Je tu samý úsměv a ochota. Je tu klid, pohoda, úsměv, i když všechno bolí. Úsměv je zadarmo a tady ho rozdávají plnými hrstmi. Jen by neměla být nemoc a bezmoc a více mluvení s pacientem. Sestřičky jsou všichni andělé, moc, moc děkuji, za úsměvy i rehabilitačním sestrám a personálu. Ono je to tu krásné a srdečné. Havrdová Danuše
 •  Lékaři v čele s p. primářkou vřelý dík. Milé a hodné sestřičky, usměvavé a ochotné, díky. Jídlo teplé a chutné. Bylo ho až moc, pro mne. Díky.
 •  Co se týče čistoty, na nic nemám jedinou výtku, prostě vše OK.
 •  Byla jsem tu spokojená, budu chválit a vzpomínat.
 • Ať se vám všem daří dobře, vaše pacientka Růžena Fišerová.
 •  Odejít bez bolesti je super.
 •  Děkuji personálu za vynikající péči a pomoc.
 • Jsem velice spokojená s prací lékařů i sester.
 •  Ochotný a kvalifikovaný personál.
 •  Zdravotnický i ošetřující personál tvoří skvěle fungující tým.

 Rehabilitační oddělení

 •  Celému kolektivu s prim. Jarešovou srdečně děkuji za přístup k mému léčení a přeji jim mnoho zdraví a pracovních úspěchů v příštích letech.
 •  Chválím, chválím a děkuji.
 •  Vše v pořádku, děkuji moc za vše. Slečna Veronika Havlíčková je moc fajn.
 •  Výborný personál.
 •  Jsem velmi spokojena.

 HDO, nefrolog. amb. :

 •  Obdivuji, že při tom množství práce, lidí a náročnosti práce, jsou stále usměvaví a příjemní. Chodím na nefrologii, kde je vše super.
 • Velmi vstřícné chování.
 •  Naprostá spokojenost.

 .........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat lékaři Michalu Smykovovi, kteří mě ošetřoval 26.8.2016 ve večerních hodinách na Vaši chirurgii. V současné době jsem po sundání sádry a rehabilutuji. Byl jsem Vaším panem doktorem převeden na Královské vinohrady v Praze na chirurgii a zde se velmi pochvalně vyjádřili na výkon ošetření zlomeniny zápěstí, narovnání i fixaci. Stejně tak se vyjádřil i pan doktor Holubář - lékař roku 2015 (v současné době kandidující na senátora), o naprosto profesionálním ošetření, které provedl pan doktor Smykov. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za perfektní výkon a ošetření. Vzhledem k tomu že máme v okolí Jilemnice rekreační zařízení pro občanské sdružení stává se, že Vaší nemocnici občas navštívíme s nějakým ůrazem. Jsme rádi, že jste takto dobrá nemocnice s tak dobrými odborníky. Poděkujte prosím panu Doktorovi a při nejbližšší návštěvě budu mít snad možnost poděkovat mu osobně.

Unger Antoním -63 let Praha

 

 • Poděkování porodnickému oddělení

S úctou děkujeme celému oddělení porodnice za skvělou péči, milé jednání. Ráda jsem se vrátila a opět se přesvědčila, že toto oddělení je naprosto super s těmi nej lidmi !!!!!!!!!!!!

Petra Kaňková

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Perfektní a super rychlé ošetření od MUDr. Heřmánka, mockrát děkuji, na to že byl víkend jsem vůbec nečekal a i přesto, že pan doktor spěchal k operaci byl příjemný a klidný. Ještě jednou moc děkuji.

 

 • Poděkování oddělení ARO 

Dobrý den, minulý týden jsem byl hospitalizován v Masarykově městské nemocnici na jednotce ARO.  Chtěl bych tímto poděkovat za vzornou a obětavou péči, které se mi dostalo od celého personálu tohoto oddělení. Obdivuji nasazení, s kterým tito zdravotníci pracují ve dne i v noci. Zvláštní poděkování chci věnovat primáři tohoto oddělení MUDr. Patriku Toyovi, který svým lidským přístupem, znalostmi a nasazením, by mohl být příkladem pro všechny lékaře ve všech zdravotních zařízeních v ČR. Tohoto laskavého člověka a upřímného muže je třeba patřičně ocenit. Ještě jednou srdečně děkuji.

S pozdravem Miloš Stašiňk. 

 • Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

Dobrý den, 3. 8. 2016 jsem u vás podstoupila náročný operační zákrok. Chtěla bych všem lékařům a sestrám moc a moc poděkovat za péči, kterou mi věnovali. Mám za sebou již více zákroků v jiných zařízeních,ale s takovou péčí jsem se zatím nesetkala. Ještě jednou všem moc děkuji a jsem s pozdravem.

                                  Štefanie Barkova z Radvanic v Čechách.

 

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Moc děkuji všem, kteří se dne 24. a následně 25. června starali o mého syna Pavla Fogla po komplikované zlomenině ruky. Byli jste laskaví, vstřícní a profesionální. A to i přes vaše obrovské pracovní vytížení.

Alena Foglova

 • Poděkování neurologickému oddělení z 13.  7. 2016

Posílám poděkování paní primářce, paním doktorkám a všem sestřičkám za léčení, trpělivost a hezké zacházení. V mém věku si velice vážím této ochoty.

Eva Jarůšková, Vysoké nad Jizerou.

...........................................................................................................................................................................................................................................................................

Vaše názory, které byly uvedeny v dotaznících sledování spokojenosti hospitalizovaných pacientů naší nemocnice v lednu až červnu 2016.

Dětské oddělení

 • Sestřičky jsou úžasné! Moc všem děkuji za profesionální i lidský přístup.
 • Pochvala doktorkám a některým sestřičkám za kvalitní péči.
 • Skvělý přístup paní doktorky Hlobilové. Příjemné chování plné porozumění a ohledu k naší denní rutině a potřebám (dcera a mé). Do detailu vysvětlená nemoc, příznaky i léčba. Maximální spokojenost. Dál bych ráda vyzdvihla práci sestřičky Aleny Fibichové. Moc hezký přístup k dítěti i rodiči. Stále s úsměvem. Takových víc. I ostatní personál byl fajn, ale tyto dvě dámy u nás vedou. Děkujeme. Žofinka a máma.
 • Děkuji za hezké a milé prostředí, které vytváří hlavně personál. Pokračujte v práci tak jak ji děláte, protože ji děláte velice dobře.
 • Jsem z Prahy a malá nemocnice nabídla celkově větší komfort než pražské zařízení. V rámci "standardu" jsem dostala "nadstandard".
 • Byli jsme moc spokojeni s přístupem všech na oddělení, zejména paní primářky Jiřičkové i sestřičky Vlasty a paní Dr. Laštovkové - milý a velmi profesionální přístup.
 • S péčí o mého syna jsem byla spokojená. Doktoři i sestry se opravdu snažili a musím podotknout, že jejich chování ke mě a synovi bylo příjemné a milé. I přesto, že syn často plakal, všichni se chovali citlivě, mile a nezvyšovali na něj hlas. Děkujeme pí. Dr. Koškové a pí Dr. Laštovkové - výborné dětské lékařky na svém místě. Děkujeme i sestřičkám. Ráda bych vypsala jejich jmén, ale je to asi zbytečné, protože jako tým jsou výborné.
 • Děkujeme za péči a starost!
 • Všechno bylo v naprostém pořádku.
 • Moc moc moc chválím sestřičky a doktorky. :-)
 • Děkujeme az příjemný pobyt. Oceňuji novou výzdobu oddělení a to nejen iniciativu, ale i dobrý výběr výtvarníka. Moc hezké a funkční.
 • Sestřičky, lékaři a lékařky byli velmi milí, vstřícní, profesionální. Všem velmi děkuji za péči, kterou mému synovi věnovali, obzvláště Dr. Zahrádkovi, který syna operoval. Sestřičkám za obrovskou trpělivost.

Porodnické oddělení - nadstandardní pokoje

 • Děkujeme za úžasnou nadstandardní péči. Naprostá spokojenost se vším!
 • Ve vaší porodnice jsem byla nadmíru spokojena, velmi vstřícný a příjemný personál (sestřičky i lékaři). Služby nadstandardní. Mockrát děkujeme vaší porodnici, budeme všude doporučovat.
 • Velice příjemné prostředí a především ochotný a milý personál.
 • Skvělý personál, hlavně doktoři z gynekologického oodělení. Citlivý přístup, perfektní komunikace, velká spokojenost.
 • Jen škoda, že jsme vychytaly období zákazu návštěv. Přítomnost tatínka u porodu byla dostačující, ale přeci jen užít si minčo i jiný den ještě v nemocnici by nebylo na škodu. Ale my jsem i přesto spokojeny se vším. Mockrát děkujeme!
 • Ráda bych poděkovala veškerému personálu za jejich péči a vstřícnost.
 • Všechno naprosto úžasný, velice ráda zde budu rodit znovu.
 • Rodila jsem zde podruhé a pokud otěhotním znovu, opět bych šla do Jilemnice. Ochota a přívětivost všech, se kterými jsem se tu setkala, je neuvěřitelná + úsměvy...moc vám děkuji, díky vám to tu je/bylo mnohem jednodušší a příjemnější. Vážím si toho.
 • Chtěla bych vyzvednout přístup sestřičky Čechové a Dr. Opluštila. S personálem celého oodělení jsem byla spokojená.

...........................................................................................................................................................................

 • Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

Dobrý den, dovolte mi abych touto cestou poděkovala za příkladnou péči vašeho personálu při porodu naší dcery Terezky a následně po něm. Jsem velmi ráda, že jsem na doporučení pana doktora Mináře rodila právě ve vaší nemocnici. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pacientů.

S pozdravem, Petra Zámečníková s rodinou.

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala za excelentní péči, které se dostalo mé mamince paní Marii Wollnerové. Maminka byla minulý měsíc operována po zlomenině stehenní kosti na Vaší chirurgické klinice. Díky patří celému týmu, ošetřujícímu MUDr. Zahrádkovi a všem milým a obětavých sestřičkám. 

S pozdravem, za celou rodinu, Magdalena Horáková (dcera)

 • Poděkování porodnickému oddělení

Dobrý den, dovolte mi abych touto cestou poděkovala za příkladnou péči vašeho personálu při porodu naší dcery Terezky a následně po něm. Jsem velmi ráda, že jsem na doporučení pana doktora Mináře rodila právě ve vaší nemocnici. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pacientů.

S pozdravem Petra Zámečníková  s rodinou

 • Poděkování chirurgickému oddělení

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala za excelentní péči, které se dostalo mé mamince paní Marii Wollnerové (1.2.1936). Maminka byla minulý měsíc operována po zlomenině stehenní kosti na Vaší chirurgické klinice. Díky patří celému týmu, ošetřujícímu MUDr. Zahrádkovi a všem milým a obětavým sestřičkám.

S pozdravem, Za celou rodinu Magdalena Horáková

 • Poděkování internímu oddělení

Moc děkuji personálu interního oddělení, na kterém jsem byla ošetřena dne 8.3.2016. Děkuji všem za vstřícnost a profesionalitu, hlavně panu doktorovi Schmoranzovi Martinovi. Pane doktore vřelé díky.

S pozdravem Borová Gizela, Vrchlabí

.........................................................................................................................................................................................................................................................

Vaše názory, které byly uvedeny v dotaznících sledování spokojenosti hospitalizovaných pacientů naší nemocnice v březnu 2016.

Hemodialyzační oddělení

 • Jsem spokojen. Jsou to dobří lidé. Ať již lékaři, sestry, ošetřovatelky, nechtěl bych chodit jinam na dialýzu.
 • Podněty ani připomínky žádné nemám s léčením a péčí pracovníků - lékařů i sester jsem spokojen a jejich přístup je výborný. Děkuji.
 • Nemám připomínky, jsem spokojená a děkuji.
 • Zdráhala jsem se nastoupit. Je to velikánská pomoc. Beru to ukázněně.
 • Pro vaše dialyzační oddělení mám jen pochvalu a to hlavně za přístup lékařů i sester k pacientům. Je to taková ordinace v růžové zahradě ve skutečnosti. Díky.
 • Poděkování doktorům a všemu personálu za vynikající péči a přístup k pacientům.

...........................................................................................................................................................................................

 • Interní a gastroenterologická ambulance
Dnes jsem absolvovala vyšetření na oddělení INT-GASTRO. Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Kociánové i celému týmu za jejich profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup. Moc děkuji, budu Vás doporučovat. Vaše spokojená pacientka,

Libuše Holásková, Vrchlabí

 • Gynekologicko-porodnickému oddělení
Vážená paní Zuzánková, vážený pane primáři Vocásku, rádi bychom Vám poděkovali za péči a vstřícný přístup při hospitalizaci na oddělení gynekologicko-porodnickém a Šestinedělí ve Vaší porodnici. Výběr porodnice jsme velmi zvažovali a dali přednost menší porodnici s osobnějším a pokrokovějším přístupem, než porodnici velké, v našem městě. Velmi jsme si přáli rodinný pokoj, bohužel všechny rodinné pokoje na oddělení byly obsazeny. I tak jsme se setkali se vstřícným přístupem a snahou vyhovět našemu přání být pohromadě. Vám, paní Zuzánková, děkujeme, že jste se snažila nám maximálně vyhovět a vyčlenila nám standardní pokoj pro naši potřebu. Umožnila jste nám tak prožít první dny našeho novorozeného syna Daniela v rodinném kruhu, kdy s námi na pokoji mohl být tatínek i sestřička malého Danielka. Jsme za to velmi rádi a odvezli jsme si z Vaší porodnice hezké vpomínky na příjemný pobyt a milý personál. Výslovně bychom rádi poděkovali i porodní asistentce paní Haně Pohořalé, který vedla náš porod. Díky jejímu laskavému a zkušenému přístupu jsme měli pocit bezpečí, porod šel velmi dobře a rychle. Naše poděkování patří i všem lékařů a sestrám na oddělení, kteří měli v týdnu od 25.1. do 29. 1. 2016 službu. Jako poděkování jsme se rozhodli pro zaslání finančního daru pro Vaše oddělení ve výši 10.000 Kč. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro jilemnickou nemocnici a určitě budeme Vaši porodnici doporučovat v našem okolí dalším rodičům, kteří chtějí příchod miminka prožít v intimní atmosféře s milým a nápomocným zdravotním personálem. Za vše Vám a Vašemu kolektivu mnohokrát děkujeme.

S pozdravem, rodiče z Pardubicka

......................................................................................................................................................................................................................................

Vaše názory, které byly uvedeny v dotaznících sledování spokojenosti hospitalizovaných pacientů naší nemocnice v lednu 2016.

Chirurgické oddělení
 • Velice milé sestřičky, usměvavé, starostlivé, pečlivé a přátelské. Také lékařský personál mě překvapil - velice milé lékařky a lékaři. Všichni komunikativní a vstřícní, všem velké díky, zvláště p. doktorce Fialové. Vážím si hlavně toho, že místní doktoři netrpí arogancí a odměřeností a chovají se velmi laskavě a lidsky. To je neskutečný bonus oproti všem nemocnicím, kde jsem se zatím sama nebo jako doprovod vyskytovala.
 • Sestřičky jsou velmi milé a ochotné. Vlastně všichni, Děkuji.
 • Velice dobrá nemocnice, přístup sester a lékařů, dobré vybavení, opravdu celkový dobrý dojem a spokojenost.
 • Spokojenost v plné výši. Jen tak dále.
 • Profesionální přístup, vstřícnost, ochota celého personálu.
 • Děkuji vstřícnému personálu za skvělou péči, milé vystupování a lidský přístup. Byli jste super. :-)
 • S úctou hodnotím profesionalitu a lidský přístup lékařů a ostatního zdravotnického personálu. Děkuji všem.
 • Veliká pochvala pro vaši nemocnici a všechen váš personál. Díky.
 • Skvělý přístup, vlídné slovo i úsměv = spokojený pacient. Děkuji. :-)
Interní oddělení
 • Byla jsem velmi spokojená, zdejší nemocnice je na vysoké úrovni. Děkuji.
 • Výborná kuchyně, 1. Spokojenost.
 • Rád bych poděkoval celému personálu za vynikající a profesionální úroveň služeb, které mi byly poskytnuty za dobu hospitalizace. Cítil jsem se velice dobře a v bezpečí. Každodenní péče a zájem o mou pohodu byly velikým překvapením.
 • Velmi příjemný a profesionální přístup veškerého personálu. Čistota. Velmi dobré jídlo. Individuální přístup. Velmi děkuji všem.
 • Pochvala celému kolektivu na interně A.
 • Sestry jsou hodné a paní doktorka je velmi milá.
 • Pochvala všem milým sestřičkám a ošetřovatelkám z interního oddělení a díky za jejich úsměv. :-)
 • Chválím celé interní oddělení, ve všech směrech jsem byla velmi spokojená. Děkuji za uzdravení.
Gynekologické oddělení
 • Byla jsem operována na gynekologii. Velmi spokojená, jak přístup lékařů i sester. Děkuji Knapová.
 • Děkuji! Jste skvělí!
 • Mám za sebou třetí gynekologickou operaci během 16 let. Vždy spokojenost se vším. Milý, ochotný, obětavý personál - tým lékařů, sester, ošetřovatelek a uklízeček. Mockrát všem děkuji.
 • Veškerý personál velice příjmený, milý, přátelský a usměvavý.
 • Mnohokráte děkuji lékařům a sestrám na tomto oddělení. Velice si vážím jejich práce. S úctou Klímová Eva
 • Moje první hospitalizace - dojem výborný - obětavý personál.
 • Příjemné prostředí, velmi vstřícný personál, příjemná a klidná atmosféra. Doporučuji všem a děkuji za péči.
 • Děkuji za skvělou péči celého personálu a vynikající kuchyni.
 • Byla jsem mile překvapena, v případě potřeby, neváhám opět zvolit nemocnici v Jilemnici.
 • Úžasný lidský přístup. Děkuji.
 • Veškerý personál na gynekologickém oddělení je vstřícný, velice příjemný a péče o mě byla přímo nadstandardní. Za vše moc děkuji.p. Pohořalá.
Porodnice
 • Pochvala sestrám: Eva Zuzánková, Ingrid Votočková, Pettra Ryšánková, Blanka Braunová, Blanka Korotvičková, Pavla Čechová  
 • Pochvala lékařům: prim. MUDr. Zdeněk Vocásek, MUDr. Štěpán Opluštil
 • Jedním slovem paráda :-), velké díky vám všem. Eva a Tadeáš.
 • Velmi empatický přístup doktorů i sester, vždy dokázali poradit, pomoct a utěšit. Přestože jednali vždy profesionálně, nikdy jim nechybělo pochopení a lidskost. Všichni stále úsměv na tváři, dokonce i uklízečky. Vždy ochotni a po ruce - ihned, nemusela jsem čekat. Přesto, že na internetu bylo napsáno co mám mít s sebou, bylo tu vždy dost prádla, kosmetiky, hyg. potřeb. Vždy mi vysvětlili předem co mám od vyšetření čekat, jak bude probíhat. Dokonale vybavený porodní sál, hlavně vana mi celkem ulevila od silných kontrakcí a porodní lehátko, také špičková věc. Personál byl klidný, ikdyž jsem vlivem únavy a bolesti byla hysterická a odmítala spolupracovat. A možnost být s miminkem 24 hodin denně nebo v případě nutnosti odložit k někomu, kdo se o něj s láskou postará je k nezaplacení.
 • Byla jsem velmi spokojená jak s péčí, tak i s chováním a přístupem personálu. Velmi děkuji.
 • Snaha sestřičky Jiřičkové o zajištění pokoje v soukromí - ikdyž nakonec nebyl k dispozici pro velký zájem maminek, co rodily v tuto chvíli. Všechny sestry byly milé, vždy ochotné a přátelské.
 • Moc děkuji za čas strávený se synem na porodnickém oddělení a za profesiolná péči celého personálu. Zvláště chci poděkovat sestřičkám, ani jednou jsem se nesetklala s otráveným obličejem a to jsme je v době Vánoc zaměstnávali až moc moc. Vždy pomohly, poradily - prostě super :-).
 • Maximální spokojenost zejména s empatickým přístupem. Nejvíce spokojená jsem byla na porodním sále.
 • Oddělení porodnice - šestinedělí od začátku do konce absolutní špička od lékařů, porodních aistentek, zdravotních sester, dětských sester a i s dalším personálem jsem byla nesmírně spokojená. PS: Bez nich bych to nezvládla, Moc děkuji.
 • Absolutní pochvala a uznání patří paní setřičce Horáčkové z porodnického oddělení. Přístup byl nad rámec pracovních povinností. Díky patří všem pracovníkům nemjil. Pan primář Vocásek ukázal svoji extratřídu, velmi mu děkujeme. Jen tak dál! Děkují Mejsnaři s Františkem Včele.
 • Maximální spokojenost, jsou tu všichni moc super.
 • Přístup všech lékařů a sestřiček se snad nedá ani popsat. Odvedená práce s láskou a ochotou! Jste tu neuvěřitelně milí, vstřícní, obětaví, nic pro vás není problém vyřešit. Nic jen chválit a chválit naprosto vše, nemůžu jinak. Jste skvělí jen tak dál!
Neurologické oddělení
 • Byla jsemvelmi spokojená se všemi sestřičkami na oddělení neurologie, jsou velmi příjemné a velice ochotné!
 • Veliká pochvala sestřičkám na oddělení neurologie.
 • Stačí prosté děkuji 3 x, že jste!!! 
 • V nemocnici jsem byla moc spokojená, všichni se o nás starali moc hezky. Děkuji za péči.
 • Díky za vše!
 • Velmi spokojená!
 • Super jednání, Pavel Novotný, Vrchlabí.

................................................................................................................................................................................................................

 • Poděkování dětskému a chirurgickému oddělení:
Poděkování a pochvala lékařům a sestrám, kteří se profesionálně postarali o naši dceru Annu Stodolovou, hospitalizovanou na dětském oddělení 20.1.16 - 22.1.16. Ochotné a milé sestřičky na oddělení, což ještě bohužel v jiných nemocnicích nefunguje. Zvláštní poděkování MUDR. Ondřeji Myšíkovi, který nás přijímal na pohotovosti a odvedl profesionální práci při diagnostice poranění a zařídil následný přesun dcery do Thomayerovi nemocnice v Praze. Profesionální a lidský přístup pana doktora a komunikace s rodiči! Jen tak dále. Všem za vaši pečí o naší dceru ještě jednou děkujeme.
Stodolovi z Prahy. 
 • Poděkování chirurgickému oddělení:
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu chirurgického oddělení pod vedením primářky MUDr. Věry Matuziny. Hospitalizován jsem byl v době od 13.1.2016 do 17.1.2016 s plánovaným operačním výkonem pupeční kýly. Do nemocnice jsem nastupoval s určitými předsudky, ale díky profesionálnímu přístupu paní primářky a celého kolektivu chirurgického oddělení jsem zjistil, že pobyt ve Vaší nemocnici může být v rámci možností i dobře strávený čas. Po operaci jsem neměl vůbec žádné problémy a třetí den jsem byl propuštěn. Tímto bych chtěl ještě jednou všem poděkovat za super péči.
S pozdravem Aleš Zouhar, Vrchlabí
................................................................................................................................................................................................................

Vaše názory, které byly uvedeny v dotaznících sledování spokojenosti hospitalizovaných pacientů naší nemocnice od září do prosince 2015.

Chirurgické oddělení
 • Je úžasné prožít operaci a pooperační bolavou dobu v rukou týmu, který funguje, cítí s pacienty, není vyhořelý a nepředvádí jen rutinu, děkuji velmi všem. Děkuji za váš úsměv, humor a vlídné slovo, jsme vám vděčny.  
 • Oceňuji práci sester a jejich přívětivý vztah k pacientům. To platí pro všechny sestry na oddělení, co se o mě staraly. Doporučil bych aktivnější popis průběhu operace pacienta. Co se dělo, zda se muselo postupovat trochu jinak, či vše proběhlo dle původních instrukcí. Tato informace by se měla podávat v co nejbližším časovém úseku po operaci. Jinak děkuji za kvalitní služby a profesionální přístup.
 • Byl jsem velice překvapen, mělo vše úroveň.
 • Byla jsem velmi spokojena a na další operaci půjdu zase sem.
 • Je to neuvěřitelné, ale všichni od primáře po sestry se stále usmívají a jsou ochotni odpovědět na otázky.
 • Všichni jste ode mne na pochvalu, odjíždím spokojen.
 • Děkuji za trpělivost, ochotu a úsměvy všech, kteří se o mne starali.
 • Myslím, že už bych do jiné nemocnice nešla. Moc chválím všechen ošetřující personál. Vždy s úsměem a s ochotou pomohl. Neustále se ptali, jestli nám nic neschází. Od personálu pomocného, jako p. uklizečky po personál ošetřující, všichni si zaslouží 1*.
Neurologické oddělení
 • Chtěla bych velice poděkovat paní primářce Matějkové, paní lékařce Opluštilové za veškerou péči, kterou mi věnovaly, a že to se mnou neměly jednoduché. Také děkuji všem ostatním ošetřujícím lékařům. Veliké díky patří také všem sestřičkám za jejich velikou a milou ochotu a péči.
 • Velmi chválím osobní zainteresovanost na mé péči od paní primářky, přes všechny lékařky a až k sestrám.

Recepce

 • Vstřícnost a profesionalita personálu na recepci byla skvělá. Jistě toto všechno pan ředitel ocení.

Porodnické oddělení

 • Doktorský personál na porodním a gynekologickém oddělení je velmi profesionální a týmový, sestřčky jsou také bezva. Děkuji.
 • Pochvala všem sestřičkám na šestinedělí, dětským sestřičkám a dotkorům = profesionálové = výborná péče.
 • Drtivá většina sester byla naprosto úžasná, ochotná, hned a bez problémů pomohla, poradila. Doktoři = dokonalost. Uklizečky a pomocný personál = super.
 • Pochvala všem sloužícím sestřičkám, ošetřovatelkám a uklizečkám. Pochvala všem mým ošetřujícím lékařům a všem, kdo mě vyšetřovali. Též pochvala kuchyni. Ze srdce děkuji, velice si vážím Vaší péče a pomoci. Jste vynikající oddělení.
 • Pochvalu si zaslouží veškerý personál, který se o mne po dobu pobytu staral, nicméně největší pochvala za péči o mou osobou náleží Dr. Karáskovi. Byl vždy svěží a hlavně profesionál. Děkuji.
 • Byla jsem naprosto spokojená, personál se choval skvěle a lidsky.
 • Profesionální a vstřícný přístup sester. Podaly hodně informací. Chválím svého lékaře DR. Gazdu, dobrý přístup a díky jeho starostlivé péči, jsem nabyla pocitu klidu a důvěry.
 • Velmi příjemný přístup celého personálu nemocnice, až nad má očekávání. Taková moje letošní dovolená. :-)
 • Ráda bych pochválila a poděkovala všem sestřičkám, odvádí dobrou práci a stále s úsměvem, ikdyž někdy to je velmi těžké. Poděkování i lékařům, velmi spokojená.
 • Byla jsem více než spokojena. Milý personál, který byl ochoten kdykoliv pomoci, poradit či zodpovědět mé otázky. Velmi jsem uvítala užitečné rady a názorné ukázky péče o miminko. Krom jiného i velmi pěkné a příjemné prostředí. Moc děkuji za vše, byla jsem vážně spokojena.

Gynekologické oddělení

 • Velice chválím profesionální přístup zdravotních sester, setkala jsem se zde s optimismem, samé úsměvy, dostatečná informovanost. Pocity studu a osamělosti šly stranou. Tuto nemocnici řadím jako nejlepší nemocnici, co se týče přístupu k lidem.
 • Ošetřující personál vždy ochotný, příjemný. Upozorňovaly, přijďte kdykoliv s čímkoliv.
 • Všem lékařům a sestřičkám patří velký dík, jsou ochotné, milé, což má velký vliv na zdravotní stav pacienta.

Dětské oddělení

 • Pochvala celému personálu za rychlé přijetí a vyšetření. Já i syn jsme spokojení.
 • V případě, že dítě spalo, sestry jen nakoukly a okýnkem a nebudily ho, např. u vizity. V případě potřeby ochotně pomohly nebo poradily.
 • Děkuji sestrám, že mi umožnily být stále s dcerou i při lékařských zákrocích, dcera tak snášela vše mnohem lépe.
 • Chválím přístup veškerého nemocničního personálu, ochotu, koreknost, né v každé nemocnici je toto samozřejmostí. Rozhodně úroveň velmi dobrá.
 • Celý personál byl velice příjemný a vstřícný.
 • Jsem moc spokojená, škoda jen, že taková nemocnice není v mém bydlišti.

................................................................................................................................................................................................................

 • Poděkování MUDr. H. Valentové

Dobrý den, rádi bychom chtěli touto cestou poděkovat paní MUDr. Heleně Valentové a sestřičce, které sloužily noční ze čtvrtka 17.09.2015 na pátek 18.09.2015. Dětskou pohotovost v Jilemnické nemocnici jsme navštívili s naší dcerou, které jsou tři roky, po půldenní nevolnosti s horečkou a zimnicí. Od našeho příchodu na pohotovost byl přístup paní doktorky a sestřičky dle našeho názoru profesionální a lidský. Také nás velmi mile  překvapilo, jak krásně a moderně máte vybavené tyto prostory. Bylo by moc příjemné, kdyby v naší zemi, bylo mnohem více nemocnicí s takovou péčí, jako u Vás v Jilemnici. Ještě jednou mnohokrát děkujeme. Napsali: manželé Piskorovi s dcerou Eliškou z Děčína.

 • Poděkování MUDr. J. Heřmánkovi
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala službu konajícímu lékaři, MUDr. Jakubu Heřmánkovi, za poskytnutí lékařské pomoci synovi po pádu ze čtyřkolky dne 7.8.2015. Bezchybný zákrok pana doktora přispěl k bezproblémovému srůstu kostí obou zlomených rukou a při kontrole ve FN Hradec Králové nebyly shledány žádné komplikace. Syn byl 16.9.2015 shledán bez obtíží a pomalu se zapojuje do sportovních aktivit. Napsala: S pozdravem a poděkováním Jitka Krejsarová, matka dítěte  
 • Poděkování anesteziologicko-resuscitačnímu a hemodialyzačnímu oddělení
Vážený pane řediteli,
chtěli bychom Vaším prostřednictvím poděkovat lékařům a zdravotnickému personálu za záchranu života Václava Housy, který byl hospitalizován na Vašem oddělení ARO v měsíci červnu 2015 a lékařům a zdravotnickému personálu z hemodialyzačního oddělení, kteří se také podíleli a ještě podílejí na zlepšení jeho zdravotního stavu. Rádi bychom také vyzvedli příkladnou týmovou práci všech lékařů, sestřiček a pomocného personálu na těchto odděleních. Ještě jednou všem děkujeme za péči a laskavé jednání a přejeme hodně úspěchů v další práci a hodně spojených pacientů. Napsali: S úctou, manželé Housovi, v Chuchelné, 4. 10. 2015.
 • Poděkování porodnickému oddělení

Dobrý den, dne 31.7.2015 jsem u Vás rodila za přítomnosti pana Dr.Müllera a zdravotní sestry paní Bucharové. Tímto bych chtěla velmi poděkovat za profesionální a velmi vstřícný přístup, po celou dobu mého porodu. Během pobytu ve Vaší nemocnici mi zdravotní sestry přes šestinedělí byly vždy k dispozici a ochotně mi se vším poradily. Jediné co bych mohla podotknout, aby některé sestřičky přes novorozenecké měly větši trpělivost a pochopeni s prvorodičkami jako jsem byla já. Jinak jsem byla velmi spokojená s celkovou péčí, už od začátku těhotenství, kdy byl můj ošetřující lékař pan Dr. Minář, až do konce. Ráda Vaši nemocnici doporučím dále. Ještě jednou děkuji.  Napsala: Anna Hlaváčková

 • Poděkování neurologickému oddělení

Dobrý den, chci tímto poděkovat paní primářce a všem lékařům i sestřičkám z neurologického lůžkového oddělení, za vzornou péči, která mi byla poskytována při hospitalizaci. A vzkazuji: Ať Vám stále září úsměv a láska na Vašich tvářích. Napsala:  Milada Dostálová, Žirovnice

................................................................................................................................................................................................................

Vaše názory, které jsou uvedené v dotaznících sledování spokojenosti hospitalizovaných dětských pacientů naší nemocnice od ledna do června 2015.
Dětské oddělení
 • Pochvala všem dětským lékařům. Ve
 •  
 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídila Masarykova městská nemocnice v Jilemnici v roce 2011 tyto webové stránky.