Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Rehabilitační oddělení > Vzdělávání

 REHABILITAČNÍ ODDĚLENÍ MMN JILEMNICE POŘÁDÁ KURZ

KINESIOTAPING 4. -5. 10.2014

 

KURZY KINESIOTAPINGU


Náplní kurzu je prezentace metody kinesiotapingu na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod.

kurz TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ KINESIO TAPUBěhem prvního dne kurzu jsou účastníci seznámeni s historií vzniku metody a se základním konceptem kinesiotapingu, včetně jeho fyziologických účinků. V praktické části se účastníci naučí aplikovat kineso tape tak, aby po absolvování této části kurzu byli schopni využít kinesio tape k relaxaci přetížených svalů, ke stimulaci oslabených svalů a ke snížení bolesti a otoků.

V průběhu druhého dne kurzu se vychází ze znalostí základních technik. Účastníci se naučí korekční techniky a prakticky si vyzkouší jejich aplikaci. Po absolvování kurzu jsou účastníci schopni využít kinesiotape u ortopedických, neurologických a funkčních poruch pohybového systému. Kurzy obdržely souhlasné stanovisko od UNIFY a jsou ohodnoceny osmi kredity do celoživotního vzdělávání fyzioterapeutů. Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci kinesiotapingu v České republice MUDr..et Mgr..Robert Válka a Bc. Jitka Kobrová.

 

Bližší informace a přihlášky na eva.pa@email.cz nebo na tel. 481551181

Předběžná cena 4 000,-  za víkend, v nejbližší době upřesníme.

 

 

KURZ PLNĚ OBSAZEN - DĚKUJEME!!!

 
 

velikost písma - A +