Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Neurologické oddělení > Volná místa

Volná místa

Informace - aktualizace seznamu volných míst dne 03.07.2019

Přijmeme

 • Všeobecná sestra na neurologii

  Požadujeme: Neurologické oddělení příjme všeobecnou sestru na plný úvazek.  Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz. Tato pozice NENÍ podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích;  pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština);  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  nástup možný ihned nebo po domluvě na tel. čísle:  481 551 122,HS Seifertová Marie, e-mail: merie.seifertova@nemjil.cz

 • Lékaře v oboru neurologie

  Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici přijímáme i absolventy lékařské fakulty. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Perspektivní budoucnost; akreditovanou nemocnici; nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje; moderní prostředí, nemocnice prošla rozsáhlou rekonstrukcí a pořídila nové vybavení; postgraduální výchovu na akreditovaných pracovištích  - většina pracovišť má udělenou akreditaci na vzdělávání; široké sportovní vyžití na úpatí Krkonoš; mladý a perspektivní kolektiv; výborné stravování, ubytování.

 

 • Požadujeme: jak absolventy lékařských fakult se zájmem o pestrou práci v malé nemocnici, tak lékaře se specializovanou způsobilostí   

  Nabízíme: Pro absolventy možnost absolvování získání kmene. Ubytování podle domluvy. Práce v přátelském kolektivu.

 
 

velikost písma - A +