Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Lékárna > Naše služby

Naše služby

V období prázdnin do poloviny září otevírací doba omezena: 7:30 - 16:00 hod.

Vážení zákazníci, vážíme si vašeho dlouhodobého zájmu o služby a produkty lékárny MMN v Jilemnici. Dovolujeme si vás informovat, že máme aktuálně v sortimentu více než 2 500 aktivních položek, mnohé v akčních slevách. Zásobování léky a dalším zbožím je zajištěno od zhruba 48 dodavatelů několikrát denně. Skladem máme i léky, které jsou označovány v distribuční síti lékáren jako úzkoprofilové (Lyrica, Clexane), ale i mnohé další. Naše nabídka se nezaměřuje jen na léky, ale také na kosmetiku. Velkému zájmu se např. těší léčebná kosmetika Bioderma. Stálým zákazníkům nabízíme propracovaný věrnostní program, což ocení zejména starší a chronicky nemocní lidé a rodiče dětí. Jste na dovolené a rozbily se vám brýle, nebo jen prostě nechcete stat forntu na očním? Máme pro vás levné čtecí brýle od 1 do 4 dioptrií, v hodnotě kolem 100 Kč. V naší lékárně si najdou zalíbení i milovníci čaje, ale také pacienti, kterým čaj smícháme “na míru” dle doporučení MUDr. Stacha z metabolické poradny. Pro široké spectrum pacientů s arytmií, pohybovými potížemi atd., je zde připravena nabídka zdravotnických pomůcek, vč. baterií do naslouchadel. Samozřejmostí je příprava očních kapek na recept.

Naše lékárna společně s nemocnicí úspěšně absolvovala akreditační šetření a získala Akreditaci Spojené akreditační komise, certifikované Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Finanční prostředky získané od vás, spokokojených zákazníků a pacientů, slouží k rozvoji nemocnice. Jsou tedy zúročeny ve váš prospěch 2 x. To je zásadní rozdíl od soukromých lékáren. Pro Vaše blízké, přátele, známé, nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na libovolné zboží.

Naší prioritou je, abyste byli vždy spokojeni, a abyste se v lékárně Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici vždy setkávali s příjemnou a kvalifikovanou obsluhou.

 
 

velikost písma - A +