Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Oddělení klinické biochemie > Aktuality

Metodický list 2/2015

26.03.2015

Vážení lékaři, vážené sestry,

dovolujeme si Vás informovat o změnách při odběru na vyšetření identifikace antierytrocytárních protilátek.

Vyšetření provádí: Fakultní transfúzní oddělení VFN Praha

Odběr: fialový vacutainer 6 ml (EDTA)  - dříve 3x EDTA 2 ml (jako na KO)

Žádanky: nejlépe originální žádanka FTO VFN, zaškrtnout identifikace antierytrocytárních protilátek (nezaměňovat za screening!!)

Zkumavky i žádanky je možné vyžádat na Oddělení laboratoře, žádanky lze stáhnout z webových stránek laboratoře http://www.vfn.cz/pracoviste/kliniky-a-oddeleni/fakultni-transfuzni-oddeleni/laboratorni-prirucka-zadanky/

V případně Vašich dotazů či připomínek se, prosím, obracejte na pracovníky Oddělení laboratoře na tel. číslech:

481 551 340 vedoucí laboratoře

481 551 346 vedoucí laborantka

Děkuji za spolupráci.

Za personál Oddělení laboratoře MMN

Ing. Barbora Gottwaldová

vedoucí Oddělení laboratoře                                                                            V Jilemnici 18. 3. 2015