Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Gynekologicko-porodnické oddělení > Volná místa

Volná místa

Informace - aktualizace seznamu volných míst dne 04.07.2018

Přijmeme

  • Sestra na gynekologické ambulanci

    Požadujeme: Gynekologicko-porodnické oddělení příjme porodní asistentku na gynekologickou ambnulanci.  Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. (vzdělání střední, VOŠ, Bc.) Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost.  Praxe vítána.

    Nabízíme: Pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem od 1.9.2018 nebo po domluvě.  Pracovní doba od 7 - 15,30  hodin, úv. 1,00 (40 hodin týdně). Zařazení do třídy 9 - 11 podle vzdělání (18.110  - 32.090 Kč). Hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích;  pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština); pro maminky s dětmi možnost využít dětskou skupinu, resp. firemní školku; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice. Kontaktní osoba: Marie Seifertová, hlavní sestra, tel.: 481 551 122.

  • Lékař v oboru gynekologie a porodnictví, lékař-absolvent

    Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici přijímáme i absolventy lékařské fakulty. Nástup možný ihned nebo po domluvě; pracovní poměr na dobu neurčitou.

    Nabízíme: Perspektivní budoucnost; akreditovaná nemocnice; nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje; moderní prostředí, nemocnice prošla rozsáhlou rekonstrukcí a pořídila nové vybavení; rezidenční místa pro lékaře; postgraduální výchova na akreditovaných pracovištích  - většina pracovišť má udělenou akreditaci na vzdělávání;  výborné stravování, ubytování; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití;  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days

 
 

velikost písma - A +