Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Dětské a novorozenecké oddělení > Volná místa

Volná místa

Informace - aktualizace seznamu volných míst dne 01.11.2018

Přijmeme

  • Lékař dětského a novorozeneckého oddělení

    Požadujeme: Přijmeme lékaře v oboru pediatrie, absolventa i kvalifikovaného. Nástup možný ihned nebo po domluvě; pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

    Nabízíme: Dětské a novorozenecké oddělení má Ministerstvem zdravotnictví přidělenu akreditaci I. stupně ve vzdělávacím oboru dětské lékařství s platností do roku 2023. MMN, a.s.  je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity: příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days; dětskou skupinu (tzv.firemní školku) pro maminky s malými dětmi. Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.

  • Zástupce primáře pro pediatrii

    Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici nepřijímáme absolventy! Nástup možný ihned nebo pod domluvě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem MMN, a.s.

    Nabízíme: Nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice  Libereckého kraje. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity : příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days; dětskou skupinu (tzv.firemní školku) pro maminky s malými dětmi. Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.

 
 

velikost písma - A +