Úvod > Oddělení a ambulance nemocnice > Dětské a novorozenecké oddělení > Volná místa

Volná místa

Informace - aktualizace seznamu volných míst dne 17.06.2019

Přijmeme

 • Dětská sestra

  Požadujeme: Dětské  oddělení příjme 2 dětské sestry na plný úvazek.  Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s dětským pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz. Tato pozice NENÍ podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích;  pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština);  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  nástup možný ihned nebo po domluvě na tel. čísle:  481 551 122, HS Seifertová Marie.

 • Lékař dětského a novorozeneckého oddělení

  Požadujeme: Přijmeme lékaře v oboru pediatrie, absolventa i kvalifikovaného. Nástup možný ihned nebo po domluvě; pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Dětské a novorozenecké oddělení má Ministerstvem zdravotnictví přidělenu akreditaci I. stupně ve vzdělávacím oboru dětské lékařství s platností do roku 2023. MMN, a.s.  je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity: příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days;  Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.

 • Zástupce primáře pro pediatrii

  Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici nepřijímáme absolventy! Nástup možný ihned nebo pod domluvě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem MMN, a.s.

  Nabízíme: Nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice  Libereckého kraje. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity : příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days;  Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.

 
 

velikost písma - A +