Úvod > Kariéra, vzdělávání, volná místa

Pracujte pro naši nemocnici

Informace - aktualizace seznamu volných míst dne 27.02.2020

Přijmeme

 • Všeobecná sestra na neurologii

  Požadujeme: Neurologické  oddělení příjme na lůžkovou část  všeobecnou sestru. Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz.

  Nabízíme: Práci na plný nebo částečný úvazek; hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích při splnění kriterií; zákonné příplatky v odpovídající výši; pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština);  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií (úv. 1,00 ; odpracované 3 roky v organizaci), příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  třísměnný provoz;  nástup možný ihned nebo po domluvě na tel. čísle:  481 551 122, HS Seifertová Marie.

 • Vedoucí lékař na rehabilitaci

  Požadujeme: Nemocnice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici: vedoucí lékař rehabilitačního oddělení. Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru FBLR. Zdravotní způsobilost. Občanskou a morální bezúhonnost. Minimálně 10 let praxe. Komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti.  Požadované doklady: Životopis. Přehled dosavadní praxe. Úředně ověřené doklady o dosaženém vzdělání. Výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce. Poskytnutí souhlasu k využití poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení.

  Nabízíme: Nástup dle dohody. Příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity : příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days; Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití. Písemné přihlášky s požadovanými doklady zasílejte na personální oddělení (MMN, a.s. , Metyšova 465, 514 01 Jilemnice).

 • Všeobecná sestra na ARO

  Požadujeme: Anesteziologicko-resuscitační  oddělení příjme na lůžkovou část dvě všeobecné sestry. Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: práci na plný nebo částečný úvazek; hrazení kurzů, vzdělávacích programů i seminářů;  studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích;  zákonné příplatky v odpovídající výši; pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština); placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií;  příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití;  parkování zdarma v areálu nemocnice. Nástup ihned nebo po domluvě na tel.čísle:  481 551 122, HS Seifertová Marie.

 • Všeobecná sestra na chirurgii

  Požadujeme: Chirurgické  oddělení příjme na lůžkovou část dvě všeobecné sestry. Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz.

  Nabízíme: Práci na plný nebo částečný úvazek; hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích při splnění kriterií; zákonné příplatky v odpovídající výši; pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština);  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií (úv. 1,00 ; odpracované 3 roky v organizaci), příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  třísměnný provoz;  nástup možný ihned nebo po domluvě na tel. čísle:  481 551 122, HS Seifertová Marie.

 • Dětská sestra

  Požadujeme: Dětské  oddělení příjme 2 dětské sestry na plný úvazek.  Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s dětským pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz. Tato pozice NENÍ podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích;  pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština);  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  nástup možný ihned nebo po domluvě na tel. čísle:  481 551 122, HS Seifertová Marie.

 • Fyzioterapeut

  Požadujeme: VOŠ, VŠ nebo rehabilitační nástavba, praxe vítána. Plný úvazek na neurčito, jednosměnný provoz, vstřícný kolektiv, odpovídající platové ohodnocení. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: hrazení kurzů, vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích; zákonné příplatky v odpovídající výši; pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování;  možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština);  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  Nástup možný ihned případně po dohodě na tel.čísle: 481 551 122; HS Seifertová Marie.

 • Lékař dětského a novorozeneckého oddělení

  Požadujeme: Přijmeme lékaře v oboru pediatrie, absolventa i kvalifikovaného. Nástup možný ihned nebo po domluvě; pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Dětské a novorozenecké oddělení má Ministerstvem zdravotnictví přidělenu akreditaci I. stupně ve vzdělávacím oboru dětské lékařství s platností do roku 2023. MMN, a.s.  je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity: příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days;  Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.

 • Lékař na interní oddělení

  Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici přijímáme i absolventy lékařské fakulty. Nástup možný ihned nebo po domluvě; pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Perspektivní budoucnost; akreditovaná nemocnice; nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje; moderní prostředí, nemocnice prošla rozsáhlou rekonstrukcí a pořídila nové vybavení; postgraduální výchova na akreditovaných pracovištích  - většina pracovišť má udělenou akreditaci na vzdělávání;  výborné stravování, ubytování; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití;  placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days

 • Lékař se specializací v oboru radiologie a zobrazovací metody

  Požadujeme: Kvalifikační předpoklady: - odpovídající vzdělání dle zák.č.95/2004 Sb.; -  vhodné i pro absolventy nebo lékaře s radiologickým kmenem; -  zdravotní způsobilost a bezúhonnost; -  uživatelská znalost práce na PC; - ochota k celožitovnímu vzdělávání

  Nabízíme: Možnost náborového příspěvku ve výši 100.000 Kč (L1);   150.000 Kč (L2);   200.000 Kč (L3). Možnost čerpání stipendia na poslední rok studia 10.000 Kč/měsíc. Více informací o podmínkách: http://www.nemjil.cz/vfdata/kariera/Podminky_naborove_prispevky_stipendia_final_1.pdf   - adekvátní platové a pracovní podmínky (široké spektrum výkonů, v dohledné době také magnetická rezonance);  - pracovní poměr na dobu neurčitou; - týden dovolené navíc, tzv. dodatková dovolená (5+1); -  benefity v hodnotě 2000 Kč/rok na sport, rekreaci nebo vitamíny; - výhodný mobilní tarif v síti Vodafon (i pro rodinné příslušníky); -  podpora vzdělávání; -  možnost ubytování; -  dotované stravování; -  příspěvek na penzijní a životní připojištění při splnění daných kriterií (500 Kč); -  jazykové kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelem Kontak: prim. MUDr.Ivana Mašková, tel.: 481 551 300, mail:ivana.maskova@nemjil.cz

 • Lékař v oboru chirurgie

  Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici přijímáme i absolventy lékařské fakulty. Nástup možný ihned nebo po domluvě; pracovní poměr na dobu neurčitou.

  Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity : příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days; Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.  Bližší informace podá předseda představenstva MUDr.Jiří Kalenský, tel.: 481 551 120, e-mail: jiri.kalensky@nemjil.cz

 • Lékaře v oboru neurologie

  Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici přijímáme i absolventy lékařské fakulty. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Perspektivní budoucnost; akreditovanou nemocnici; nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice Libereckého kraje; moderní prostředí, nemocnice prošla rozsáhlou rekonstrukcí a pořídila nové vybavení; postgraduální výchovu na akreditovaných pracovištích  - většina pracovišť má udělenou akreditaci na vzdělávání; široké sportovní vyžití na úpatí Krkonoš; mladý a perspektivní kolektiv; výborné stravování, ubytování.

 • Primář interního oddělení

  Požadujeme: Výběrové řízení na pracovní pozici: primář interního oddělení. Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 95/2004 Sb. v pl. znění. Zdravotní způsobilost. Občanskou a morální bezúhonnost. Minimálně 10 let praxe. Komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti. Požadované doklady: Životopis. Přehled dosavadní praxe. Úředně ověřené doklady o dosaženém vzdělání. Výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce. Poskytnutí souhlasu k využití poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem.

  Nabízíme: Perspektivní pozici v akreditované nemocnici zařazené mezi nemocnice tzv. návazné péče. Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. Zaměstnanecké benefity. Odpovídající finanční ohodnocení. Bydlení v bytě 3+1. Písemné přihlášky s požadovanými doklady lze zaslat na personální oddělení  (MMN, a.s. v Jilemnici, Metyšova 465, 514 01 Jilemnice). Nástup do funkce  dle dohody.

 • Radiologický asistent

  Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb.;    zdravotní způsobilost a bezúhonnost;  praxe vítána;  pozice je vhodná i pro absolventy

  Nabízíme: - možnost náborového příspěvku ve výši 40000 - 50000 Kč;  -  možnost čerpání stipendia na poslední rok studia ve výši 5000  Kč/měsíčně pro studenty VŠ a VOŠ Více informací o podmínkách: http://www.nemjil.cz/vfdata/kariera/Podminky_naborove_prispevky_stipendia_final_1.pdf     - adekvátní platové a pracovní podmínky (široké spektrum výkonů, v dohledné době také magnetická rezonance);  -  pracovní poměr na dobu neurčitou;  -  týden dovolené navíc (tzv. dodatková dovolená); -  benefity v hodnotě 2000 Kč/rok na sport, rekeraci nebo vitamíny; -  výhodný mobilní tarif v síti Vodafone (i pro rodinné příslušníky); -  podpora dalšího vzdělávání a profesního rozvoje; -  dotované stravování; -  příspěvek na penzijní a životní pojištění při splnění daných kriteriií (500 Kč); -  jazykové kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelem; Kontakt: prim. MUDr.Ivana Mašková, tel.: 481 551 300, mail: ivana.maskova@nemjil.cz

 • Všeobecná sestra na dialýzu

  Požadujeme: Hemodialyzační oddělení příjme všeobecnou sestru.  Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu. Třísměnný provoz. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

  Nabízíme: Hrazení kurzů vzdělávacích programů i seminářů; studijní volno k vykonání zkoušek v rámci prohlubování nebo zvyšování kvalifikace; odměny při významných pracovních a životních jubileích;  pro zaměstnance a rodinné příslušníky bezplatné služby nehrazené ze zdravotního pojištění; kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze sociálního fondu; možnost studia zahraničních jazyků (němčina, angličtina, ruština); pro maminky s dětmi možnost využít dětskou skupinu, resp. firemní školku; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv. sick days; hrazené cestovní náhrady; příspěvky na penzijní připojištění při splnění požadovaných kriterií; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice;  nástup možný ihned nebo po domluvě na tel. čísle:  481 551 371,VS Šupová Klára.

 • Zástupce primáře pro pediatrii

  Požadujeme: VŠ, odbornou/specializovanou způsobilost. Na tuto pozici nepřijímáme absolventy! Nástup možný ihned nebo pod domluvě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem MMN, a.s.

  Nabízíme: Nemocnice je zařazena mezi páteřní nemocnice  Libereckého kraje. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravování, ubytování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity : příspěvek dle výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days;  Jilemnicko je vyhlášenou lokalitou pro sportovní vyžití.

Pro více informací o náborových příspěvcích a stipendiích klikněte ZDE.

S ohledem na lokalizaci nemocnice v příhraniční oblasti a četný pobyt zahraničních pacientů vítány jazykové znalosti.

Nabízíme zaměstnání v moderně rekonstruovaném a vybaveném zařízení, v kolektivu kvalifikovaných lékařů, dobré platové podmínky, možnost dalšího vzdělávání, atraktivní prostředí Krkonoš.

Zájemci se mohou hlásit na adrese vedeni@nemjil.cz; miluse.podzimkova@nemjil.cz 
nebo na tel. číslech
                               481 551 174    personální oddělení pí Podzimková
                               481 551 121    sekretariát ředitele

Žádost o zaměstnání volnou formou s Vašimi kontaktními údaji, životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů, zašlete na adresu: MMN, a.s. Metyšova 465, 514 01 Jilemnice.

Dokumenty ke stažení

ZveřejněnoDokument
24.05.2018Souhlas se zpracováním osobních údajů (typ: DOC, velikost: 76.00 Kb) - Formulář Souhlas se zpracováním osobních údajů, zpracovaný dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady...
30.03.2011Vzor životopisu ve formátu DOC (typ: DOC, velikost: 92.00 Kb) - vzor je pouze ukázkou životopisu...
 
 

velikost písma - A +