Zaměstnanci navštívili představení Noc na Karlštejně

22.08.2016

Bezmála 150 zaměstnanců spolu se svými příbuznými a přáteli navštívili ve dvou letních termínech státní hrad Karlštejn, kde mohli nejen navštívit hrad ve dvou návštěvních okruzích, ale také si zazpívat známé písně Karla Svobody v nově nastudoveném muzikálu, který měl premiéru 2. července a svoji derniéru 20. srpna 2016. Zcela vyprodané hlediště, které zvečera naplnilo více než 400 zájemců si mohlo vychutnat nádherné scenérie hradu při západu slunce. Malým zpestřením byl noční deštík, který se na diváky spustil těsně před plánovanou přestávkou. Počasí se ale nakonec umoudřilo a do závěru muzikálu již nepršelo.

Odborová organizace při MMN v Jilemnici, která pořádá pro zaměstnance nemocnice již tradiční zájezdy s prožitky spojené převážně s turistickými procházkami, jistě naladila spoustu zajemců i za cestami za kulturou. Již nyní se těšíme na další cesty a velice děkujeme organizátorům akce!