Vysvěcení humanitárního skladu Oblastní charity Jilemnice.

29.10.2014

V obnovených prostorách bývalé staré polikliniky, dnes polyfunkčního domu, byl za účasti místních politiků, vedení MMN, zástupců církví v regionu a občanské veřejnosti, vysvěcen sklad Oblastní charity Jilemnice. Ředitel oblastní charity, Ing. Petr Faistauer poděkoval dosavadnímu vedení Města Jilemnice za významnou podporu, řediteli MMN MUDr. Jiřímu Kalenskému za poskytnutí nových prostor a mj. vyslovil přání, aby se charita i nadále těšila přízni Města Jilemnice. Aby mohla co nejlépe sloužit svému účelu a zůstala součástí sociálních služeb regionu. Podporu přislíbili starosta města Mgr. Vladimír Richter, místostarostka Ing. Jana Čechová i další člen rady města PaedDr. Jan Luštinec.

Humanitární sklad bude sloužit zejména pro občany Jilemnicka, přebytky pak budou nabízeny dalším potřebným prostřednictvím Diakonie Broumov  na různých místech v ČR i v zahraničí.

• Dokument ke stažení: Pozvání.pdf (typ: PDF, velikost: 230.38 Kb)