Vyšlo v tisku: Jilemnická nemocnice patří podle pacientů na celostátní stupně vítězů

17.01.2013

Dnes, 16.1.2013, vyšel na stránkách LIBEREC.IDNES.CZ článek o naší nemocnici s titulkem

Jilemnická nemocnice patří podle pacientů na celostátní stupně vítězů

V projektu Kvalita očima pacientů, který na základě dotazníků mapuje spokojenost lidí s lékařskou péčí v nemocnicích po celé zemi, se výborně umístily hned tři nemocnice v Libereckém kraji. Nemocnice v Jilemnici je třetí, v Liberci třináctá a v Jablonci nad Nisou čtrnáctá.

Zdroj: http://liberec.idnes.cz/vysledky-testu-nemocnic-08t-/liberec-zpravy.aspx?c=A130116_155819_liberec-zpravy_ddt