Úspěch MMN v soutěži

23.01.2015

Kraj Vysočina spolu se Spojenou akreditační komisí, o. p. s.; společností Johnson & Johnson, s. r. o.; společností Project Hope - Česká republika, o. p. s. a s Českou asociací sester, o. s. vyhlásil, pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka, celostátní soutěž " Bezpečná nemocnice", se zaměřením na bezpečnost pacientů, seniorů.

Nemocnice v Jilemnici soutěžila v sekci technicko - provozní s projektem Péče o pacienta v seniorském věku, kde se umístila na 3. místě. V rámci slavnostního vyhlášení, které proběhlo dne 22. 1. 2015 v Horáckém divadle v Jihlavě, cenu převzal ředitel nemocnice MUDr. Jiří Kalenský.

Poděkování si zaslouží autorka projektu, manažerka kvality naší nemocnice Ing. Petra Zollmannová, správní ředitel Ing. Krejčí, který pomohl při tvorbě projektu, jakož i hemodialyzační oddělení MMN, které poskytlo nezbytnou součinnost a data.

Více informací na webovém portálu Kraje Vysočina.