Tradiční Mikulášské posezení pro dialyzované a transplantované pacienty

14.12.2015

Dne 9.12. 2015 proběhlo, pod záštitou firmy Biomedica a Baxter, tradiční Mikulášské posezení pro pacienty hemodialyzačního oddělení a jejich blízké. Posezení se zúčastnily také lékařky a sestřičky oddělení, které měly pro všechny nejen malé dárečky, ale i krásná slova, která mile potěšila. K tanci i poslechu hráli manželé Fejtovi z Lomnice nad Popelkou. Na velmi podařeném předvánočním setkání se sešlo bezmála 70 pacientů, rodinných příslušníků a zaměstnanců oddělení.