Tabla k 80.výročí MMN

30.05.2014

Vážení přátelé Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici. Při příležitosti výročí 80. let MMN si můžete na recepci prohlédnout fotografická tabla, která s humorem připomínají historii nemocnice. Staré fotografie jsme doplnili fotografiemi současnými. Věříme, že Vás tabla zaujmou a budeme rádi za Vaše podněty. Návrhy, informace, fotky apod. můžete zasílat e-mailem na adresu: petra.zollmannova@nemjil.cz nebo fyzicky na adresu Petra Zollmannová, MMN v Jilemnici, Metyšova 465, 514 01.

Za genealogický tým MMN (-; Petra Zollmannová