Sledování spokojenosti pacientů - hlasujte pro naši nemocnici!

08.02.2016

Do hodnocení naší nemocnice se můžete zapojit vyplněním formuláře. Z níže uvedené nabídky si vyberte službu, která Vám byla u nás poskytnuta a proveďte její hodnocení. Tištěné formuláře obdržíte na všech našich odděleních a ambulancích, po vyplnění je můžete vhodit do libovolné bílé schránky v areálu nemocnice.

Sledování spokojenosti pacientů poběží od 1. 2. 2016 do 31. 8. 2016.

Za vyplnění a především za kladné hodnocení naší nemocnice Vám velice děkujeme.

Nemocnice v 10. ročníku získala 2. místo ve spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů Libereckého kraje. Více informací o výsledcích 10. ročníku najdete zde.

Dotazník pro ambulantní pacienty.

Dotazník pro hospitalizované pacienty.