Slavnostní otevření zrekonstruované budovy staré polikliniky „Polyfunkčního domu“

13.10.2014

13. 10. 2014 proběhlo v areálu Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici slavnostní otevření zrekonstruované budovy staré polikliniky „Polyfunkčního domu“. Slavnostního otevření se aktivně zúčastnili čelní představitelé Libereckého kraje v čele s hejtmanem Libereckého kraje M. Půtou, vysocí důstojníci Policie ČR v čele s krajským ředitelem L. Husákem, představitelé Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje v čele s ředitelem V. Hadačem, zástupci zřizovatele nemocnice v čele se starostou města V. Richterem a řada dalších významných hostů.

V Polyfunkčním domě budou sídlit složky integrovaného záchranného systému, Policie ČR, ZZS LK, krizové řízení města Jilemnice, doprava nemocných raněných a rodiček. Dále pak zde sídlí Městská policie, Oblastní charita Jilemnice, Centrum intervenčních a psychosociálních služeb LK, Občanská poradna „D“, odborné ambulance nemocnice, logoped, nutriční terapeut a metabolická ambulance. Připraveny jsou také prostory pro tzv. dětskou skupinu, firemní školku nemocnice.

Celkové náklady na rekonstrukci dosáhly 18 milionů Kč, z nichž část poskytlo město Jilemnice a část nemocnice. V nejbližší době budou dokončeny venkovní úpravy, včetně dětského hřiště, a bude zahájena výstavba garáží pro potřeby ZZS LK.

Děkujeme všem, kteří se na úspěchu projektu podíleli.

Další odkazy na foto: