Seminář o komunikaci ve zdravotnictví

01.12.2016

Seminář, jehož název zněl "Komunikace nejen s pacienty - jak řešit náročné situace v praxi?", vedla PhDr. Hana Banýrová. Byl zaměřen na překonávání bariér mezi zdravotníky, pacienty a jejich příbuznými. Po počátečním ostychu se do diskuze zapojila řada zdravotníků. Vzhledem k vysoké kvalitě a přínosu semináře pro běžný, praktický život, bylo předběžně dohodnuto pokračování semináře v příštím roce. Tentokrát již v menších skupinách, zaměřených na řešení konkrétních dotazů a případů. Poděkování patří všem zdravotníkům, kteří si našli čas a semináře se zúčastnili a také PhDr. Banýrové, která nás zaujala svými užitečnými radami, výtečnou rétorikou i vtipným a poutavým vystupováním.