Rezidenční lékaři v MMN

04.11.2016

Do výběrového řízení, které proběhlo ve dnech 3. a 5.10.2016, se přihlásilo celkem 7 lékařů. Komise vybrala a doporučila obsadit všechna nabízená místa rezidenčních lékařů v oboru chirurgie, vnitřní lékařství a gynekologie a porodnictví. V souladu s vyhláškou dodatečně vyhlásila další výběrové řízení, do kterého se nemocnice dostala jako náhradník a které v současné době probíhá. Nyní by nemocnice ráda našla dalšího vhodného kandidáta pro obor vnitřního lékařství. Více informací a to i pro lékaře absolventy najdete zde.

Těšíme se, že do týmu lékařů najdeme dalšího lékaře!