Poradna zdraví - příležitost pro Vaše novoroční předsevzetí

05.01.2016

Od září loňského roku je v prostorách nefrologické ambulance naší nemocnice otevřena každou středu od 15:00 do 17:00 hodin pro občany Jilemnice nová Poradna zdraví. K otevření poradny nás inspirovala mnohaletá zkušenost s našimi pacienty, kdy vidíme, že je třeba klást důraz na prevenci a že na to není při běžném chodu ambulance čas. Prevence je důležitá jak u kardiovaskulárních (srdečních) onemocnění, tak u onemocnění onkologických, ale současně i v případě nemocí psychických. Zejména ty se dostávají stále více a více do popředí. Může za to uspěchaná doba, která přináší každodenní stres.

Vyplněním jednoduchých testů lze zjistit, jak moc Vás ohrožuje syndrom vyhoření či deprese, jak moc jste odolní vůči stresu a můžeme Vám poradit, jak na zvýšení odolnosti zapracovat. Nechceme nahrazovat péči Vašich praktických lékařů, nechceme Vás zahrnout ani novými léky ani metodami alternativní medicíny. Na základě krátkého vyšetření a pohovoru chceme spolu s Vámi zjisit, co Vám hrozí a jak se lze proti tomu bránit . V případě, že se již s pro nějakou nemocí léčíte, poradíme Vám, co ještě sami můžete vylepšit. A zjistíme-li vážné ohrožení, poradíme Vám, jak postupovat dále.

• Přidejte se i Vy k těm statečným, kteří se v minulém roce rozhodli zjistit, jak na tom jsou.
  • Přijďte i Vy, kteří jste si dali novoroční předsevzetí, že se svým životním stylem něco uděláte!
  • Poradna je bezplatná, patří do projektu Zdravého města Jilemnice a není třeba se objednávat .
  • V Poradně zdraví se na Vás těší za komisi Zdravého města Jilemnice MUDr. Alexandra Opluštilová :-)
  • Poradna zdraví, každou středu 15:00 - 17:00, prostory nefrologické ambulance, vchod od školky.