Nemocnici navštívil Mikuláš se svou družinou

05.12.2016

Trochu strašení od čertů, andělského pohlazení i Mikulášského odpuštění, se dostalo v pondělí 5. prosince 2016 našim pacientům i personálu. Mikulášská družina vyrazila nejdříve na dětské oddělení, které proběhla čertovsky rychle, aniž stihl doběhnout fotograf. Pánové pacienti na neurologii krásně zazpívali a vysloužili si jak pochvalu od Mikuláše, tak výslužku od krásného anděla. Nesměla chybět ani pekelná saze na tvář od čertíků. Pokračovalo se návštěvou gynekologicko-porodnického odělení a pak dolů na další oddělení. Mikuláš s čerty a andělem, jakož i všichni zdravotníci, stravovací úsek, který připravil balíčky i organizátoři akce, zaslouží velkou pochvalu. Dík patří také pacientům kteří zpívali, recitovali, nebo si alespoň se vzácnou návštěvou popovídali. Ble ble ble, příští rok zase AHOJ!