Nejlepší nemocnice Libereckého kraje z pohledu spokojenosti hospitalizovaných i ambulantních pacientů.

26.11.2013

Naše nemocnice se již od roku 2007 zapojuje do projektu hodnocení nemocnic ČR, prováděného společností HealthCare Institute. V rámci tohoto celostátního projektu dosáhla v roce 2013 vítězství v Libereckém kraji v žebříčku spokojenosti hospitalizovaných pacientů. Potvrdila prestižní hodnocení 5 hvězdiček, kterým jsou označena zdravotnická zařízení v ČR, s jejichž úrovní péče je spokojeno více než 80% pacientů. Oproti minulému roku si polepšila o jedno místo také v kategorii ambulantní péče, kde s přehledem zvítězila. V celkovém hodnocení nemocnic z celé ČR se pak MMN umístila na krásném 9.místě.

Úspěch potvrzuje správnost kroků naší nemocnice v oblasti kvality, velké poděkování si zaslouží všichni zaměstnanci nemocnice. Poděkování patří i pacientům naší namocnice, jejichž  hlasování je pro nás oceněním i závazkem.