Jak jsou u nás spokojené hospitalizované děti?

28.08.2018

Na jednotlivé otázky děti odpovídaly takto:

Co se ti u nás v nemocnici líbilo?

přístup 5x, hodné sestřičky 5x, polohovací postel 4x, vše 3x, příjemní lidé 3x, zařízení pokoje 3x, výzdoba 3x, hodná doktorka 2x, čaj 2x, paní učitelka 1x, pravidelný dohled 1x, čistota 1x, péče 1x.

Co ti u nás v nemocnici vadilo?

nic 11x, moc velká opatrnost 1x, jablko ke svačině 1x, jídlo 1x, v noci je to tu strašidelné 1x, malá televize 1x, dlouhá doba hospitalizace 1x, chybí stoleček na kreslení 1x, vypínač od světla na záchod není u záchodu 1x, nemohla jsem se koukat na pohádky 1x.

Čeho jsi se nejvíce u nás bál(a)?

ničeho 6x, operace 6x, injekcí 6x, odběru krve 1x, gastroskopie 1x, žabáka před postelí 1x, uspávací injekce do ruky 1x, hluku na chodbě 1x, nefunkční televize 1x, noci 1x, že mi praskne slezina 1x.

Napiš nebo namaluj, co bys na našem oddělení zlepšil(a) nebo změnil(a)?

líbí se mi to tak, jak to je; lepší televizor; více prostoru; dotykové lampičky; méně umyvadel; novější koupelny; zateplit průchod z dětského na sál; knihovna; návštěvní místnost; veselejší obrázky na zdech; lůžkové pokoje; více obrázků; svítící hvězdičky na stropě; počítač; květinová výzdoba.

Dotazníky v naší nemocnici zajišťují paní Bc. Helena Hykyšová a paní Zdenka Bambulová.

Děkujeme za Vaše podněty!