Hlasování o spokojenosti pacientů a zaměstnanců - výsledky

25.11.2015

Velice děkujeme všem našim pacientům a zaměstnancům za podporu při hodnocení spokojenosti našich služeb, podrobné výsledky naleznete níže:

• MMN v JIlemnici z pohledu hospitalizovaných pacientů nemocnic: 22. místo v celkovém hodnocení za ČR
  • MMN v Jilemnici z pohledu ambulantních pacientů nemocnic: 30. místo v celkovém hodnocení za ČR
  • MMN v Jilemnici z pohledu zaměstnanců nemocnic: 16. místo v celkovém hodnocení za ČR