Dětské oddělení renovováno

03.08.2016

V červenci 2016 nás opět navštívil výtečný výtvarník Libor Škrlík, aby dokončil výzdobu dětského oddělení. Tentokrát se jeho malířským plátnem stal zákrokový sálek. Děti i rodiče oceňují přívětivé prostředí sálku, pan výtvarník šetří dětem zaujatým krásným prostředím mnoho slziček.

Kromě báječného Libora Škvrlíka také děkujeme sponzorům, společnostem Dermacol a Nobilis Tilie, bez kterých by realizace této krásné akce nebyla možná a Městu Jilemnice, které se finančně podílelo na výtvarné úpravě zákrokového sálku.

Současně, prosíme, přijměte omluvu za dočasné uzavření dětského oddělení, způsobené úpravami pro zvýšení pohody našich dětských pacientů i jejich rodičů.