Děkujeme, jste skvělí!

19.02.2016

Vážení pacienti,

děkujeme za všechny Vaše podněty, pochvaly a konkrétní připomínky z dotazníků, které v nemocnici při vašem pobytu vyplňujete. Nemocnice si váží přístupu svých zaměstnanců, kteří naplňují motto nemocnice:

"Bezpečná nemocnice - spokojený pacient"

Děkujeme všem pacientům, kteří naši nemocnici doporučují všem svým rodinám, kolegům a známým.

Více z vašich refencí (dotazníkových, pochvalných dopisů, emailů) najdete zde:

• Velmi příjemný a profesionální přístup veškerého personálu. Čistota. Velmi dobré jídlo. Individuální přístup.
  • Příjemné prostředí, velmi vstřícný personál, příjemná a klidná atmosféra. Doporučuji všem a děkuji za péči.
  • Přístup všech lékařů a sestřiček se snad nedá ani popsat. Odvedená práce s láskou a ochotou! Jste tu neuvěřitelně milí, vstřícní, obětaví, nic pro vás není problém vyřešit.
  • Jste skvělí, jen tak dál!

Nyní nezapomeňte hlasovat pro naši nemocnici v projektu HCI. Více informací k projektu HCI najdete zde.