Dárkový poukaz-lékárna.

21.03.2014

Blíží se oslava narozenin Vašich blízkých? Rodiče, nebo přátelé mají výročí svatby? Nebo jen tak chcete někomu udělat radost? Lékárna Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici pro vás připravila možnost zakoupení dárkových poukazů v hodnotách 300, 500 a 1 000 Kč. V nabídce je nepřeberné množství vitamínů, léků, potravinových doplňků, potřeb pro děti, seniory, hygienických potřeb, přístrojů na měření tlaku atd.

V případě zájmu se neváhejte zeptat přímo v lékárně, nebo na tel. č. 481551195.