Akreditace systému kvality byla nemocnicí po třech letech opět obhájena

26.11.2015

Spojená akreditační komise

Vážení pacienti a spoluzaměstnanci.

MMN v Jilemnici a její zřizovatel dne 25. 11. 2015 na Městském úřadě oficiálně obdrželi z rukou předsedy správní rady SAK, o.p.s., pana primáře MUDr. Ivana Staňka, MBA CERTIFIKÁT O UDĚLENÍ AKREDITACE Masarykově městské nemocnici v Jilemnici, evidenční číslo 0670, s uvedenou platností do 1. 11. 2018.

Je milou povinností všem tlumočit veliké uznání Spojené akreditační komise, o.p.s, blahopřát k dosažení pozitivního externího hodnocení kvality, s přáním, abychom se ve sledování, prohlubování a vyhodnocování kvality práce zdravotníků věnovali kontinuálně i po celou dobu platnosti certifikátu.

Všem Vám, kteří jste se na přípravě i vlastním průběhu reakreditačního šetření podíleli, s hlubokou úctou děkuji.

Jiří Kalenský, ředitel MMN

SAK, o.p.s  je nestátní nezisková organizace jejímž cílem je zvyšovat kvalitu a bezpečí zdravotní péče v ČR.