Osobní údaje jsou u nás pod kontrolou

25.06.2018

Osobní údaje jsou u nás pod kontrolou

V rámci celoevropského nařízení GDPR přijala i MMN, a.s. opatření, která eliminují rizika zneužití osobních údajů pacientů a zaměstnanců.

Když základní péče nestačí

Když základní péče nestačí

Paní Jana Michlová, lékařka, která při svém vytížení na interním a hemodialyzačním oddělení, stojí za projektem paliativní péče, kterým se v jilemnické nemocnici zabývá tým lékařů a sester již od roku 2016.

Reference spokojenosti z dotazníků pacientů

Reference spokojenosti z dotazníků pacientů

Děkujeme za všechny podněty, které nám sdělujete v dotaznících, které máte k dispozici na odděleních či ambulancích po celé naší nemocnicí.

Jilemnická nemocnice, nemocnice budoucnosti

Jilemnická nemocnice, nemocnice budoucnosti

Funguje jako dobře seřízený časový stroj a je stále otevřenou. Taková je nemocnice v Jilemnici, větší část akciové společnosti MMN.

Hemodialyzační oddělení oslavilo 25 let své činnosti

Hemodialyzační oddělení oslavilo 25 let své činnosti

Přesně 5. dubna uplynulo 25 let, kdy se druhým domovem pro pacienty odkázané na dialýzu stalo hemodialyzační oddělení MMN, a.s.

Zrušení zákazu návštěv

23.03.2018

Zrušení zákazu návštěv

Na základě zprávy KHS v Liberci, kdy incidence nových onemocnění klesla pod 1.500 případů, rušíme zákaz návštěv ke dnešnímu dni, tj. 23. 3. 2018.

8. 3. 2018 proběhl v nemocnici tradiční Den ledvin

19.03.2018

8. 3. 2018 proběhl v nemocnici tradiční Den ledvin

Ke Světovému Dni ledvin se nemocnice připojuje již od roku 2006.

Duchovní péče

Duchovní péče

Nemocnice Jilemnice se připojila k více než třicítce nemocnic, které se rozhodli ke svým zdravotnickým službám připojit i služby duchovní. Projekt nemocniční kaplani je spolufinancován z projektu paliativní péče, nadačního fondu AVAST a byl zahájen v prosinci 2017.

Autobusem až přímo k lékaři

Autobusem až přímo k lékaři

Věděli jste, že se dostanete autobusem z Vrchlabí až přímo k jilemnické nemocnici?

Sledování spokojenosti pacientů - projekt

Sledování spokojenosti pacientů - projekt "Nemocnice ČR 2017"

Již jsou známy výsledky dotazníkového hodnocení naší nemocnice. Děkujeme za hlasování všem pacientům.

Mikulášská nadílka v nemocnici

Mikulášská nadílka v nemocnici

Tradiční návštěva Mikuláše, anděla a tří čertů proběhla 5. 12. 2017.

Rychlejší a efektivnější vzdělávání lékařů

03.10.2017

Rychlejší a efektivnější vzdělávání lékařů

Již druhým rokem se MMN, a.s. hlásí do dotačního projektu ministerstva zdravotnictví určeného mladým lékařům, kteří tak s pomocí státu, získají specializovanou způsobilost. Změna ve vyhlášce o vzdělávání, která snižuje požadovaný počet měsíců odborné přípravy, ale i finanční pomoc, kterou se hradí nejen povinné semináře, kurzy ale i mzdové náklady rezidenta a jeho školence, může výrazně pomoci i menším nemocnicím, ke kterým nemocnice Jilemnice patří.

Turistika v okolí Zugspitze

06.09.2017

Turistika v okolí Zugspitze

MMN, a.s. ve spolupráci s odborovou organizací uspořádala pro své zaměstnace zájezd pěší turistiky s poznávací činností.

Prevence a rychlost jsou u mrtvice zásadní

03.07.2017

Prevence a rychlost jsou u mrtvice zásadní

Na prevenci, i její sekundární formu, se zaměřují na neurologickém oddělení jilemnické nemocnice, kde pracuje neurolog MUDr. Jan Waishaupt.

MMN, a.s. (nemocnice Jilemnice a Semily) – Vaše bezpečí na horách

10.06.2017

MMN, a.s. (nemocnice Jilemnice a Semily) – Vaše bezpečí na horách

Krkonoše – to jsou především horská střediska a lyžování, která i v létě nabízejí mnoho zábavy, ale s ní i spojená rizika a možné úrazy.

Spojení dvou nemocnic Libereckého kraje

24.05.2017

Spojení dvou nemocnic Libereckého kraje

Spojením dvou nemocnic, jilemnické se semilskou, ze kterých se od 1. ledna letošního roku stalo společné zdravotnické zařízení fungující pod názvem MMN, a.s., se otevírá cesta k zajištění vysoce kvalitní a snadno dostupné péče všem pacientům regionu východní části Libereckého kraje, se vstřícným přístupem k nim, založeným na domácím prostředí a za pomoci medicínského vybavení odpovídajícího nárokům zdravotní péče jedenadvacátého století.

Videa k usnadnění orientace neslyšícím pacientům v nemocnici

Videa k usnadnění orientace neslyšícím pacientům v nemocnici

Uvedená videa byla vytvořena obecně prospěšnou společností Tichý svět.

Výroční zpráva 2016

30.04.2017

Výroční zpráva 2016

Zveřejňujeme pro Vás výroční zprávu nemocnice za rok 2016.

Nově zavedená metoda detekce sentinelové uzliny a její operační řešení

Nově zavedená metoda detekce sentinelové uzliny a její operační řešení

Ve spolupráci s mammologickou poradnou, oddělením nukleární medicíny a chirurgickým oddělením byla v MMN, a.s., nemocnici Jilemnici, zavedena metoda v oboru diagnostiky a léčby nádorů - detekce tzv. sentinelové uzliny, která se v současné době nejvíce využívá u časných nádorů prsu a melanomu kůže.

Další stránky
1 2 3 4 5 6 7 >