Autobusem až přímo k lékaři

Autobusem až přímo k lékaři

Věděli jste, že se dostanete autobusem z Vrchlabí až přímo k jilemnické nemocnici?

Sledování spokojenosti pacientů - projekt

Sledování spokojenosti pacientů - projekt "Nemocnice ČR 2017"

Již jsou známy výsledky dotazníkového hodnocení naší nemocnice. Děkujeme za hlasování všem pacientům.

Mikulášská nadílka v nemocnici

Mikulášská nadílka v nemocnici

Tradiční návštěva Mikuláše, anděla a tří čertů proběhla 5. 12. 2017.

Rychlejší a efektivnější vzdělávání lékařů

03.10.2017

Rychlejší a efektivnější vzdělávání lékařů

Již druhým rokem se MMN, a.s. hlásí do dotačního projektu ministerstva zdravotnictví určeného mladým lékařům, kteří tak s pomocí státu, získají specializovanou způsobilost. Změna ve vyhlášce o vzdělávání, která snižuje požadovaný počet měsíců odborné přípravy, ale i finanční pomoc, kterou se hradí nejen povinné semináře, kurzy ale i mzdové náklady rezidenta a jeho školence, může výrazně pomoci i menším nemocnicím, ke kterým nemocnice Jilemnice patří.

Turistika v okolí Zugspitze

06.09.2017

Turistika v okolí Zugspitze

MMN, a.s. ve spolupráci s odborovou organizací uspořádala pro své zaměstnace zájezd pěší turistiky s poznávací činností.

Prevence a rychlost jsou u mrtvice zásadní

03.07.2017

Prevence a rychlost jsou u mrtvice zásadní

Na prevenci, i její sekundární formu, se zaměřují na neurologickém oddělení jilemnické nemocnice, kde pracuje neurolog MUDr. Jan Waishaupt.

MMN, a.s. (nemocnice Jilemnice a Semily) – Vaše bezpečí na horách

10.06.2017

MMN, a.s. (nemocnice Jilemnice a Semily) – Vaše bezpečí na horách

Krkonoše – to jsou především horská střediska a lyžování, která i v létě nabízejí mnoho zábavy, ale s ní i spojená rizika a možné úrazy.

Spojení dvou nemocnic Libereckého kraje

24.05.2017

Spojení dvou nemocnic Libereckého kraje

Spojením dvou nemocnic, jilemnické se semilskou, ze kterých se od 1. ledna letošního roku stalo společné zdravotnické zařízení fungující pod názvem MMN, a.s., se otevírá cesta k zajištění vysoce kvalitní a snadno dostupné péče všem pacientům regionu východní části Libereckého kraje, se vstřícným přístupem k nim, založeným na domácím prostředí a za pomoci medicínského vybavení odpovídajícího nárokům zdravotní péče jedenadvacátého století.

Videa k usnadnění orientace neslyšícím pacientům v nemocnici

Videa k usnadnění orientace neslyšícím pacientům v nemocnici

Uvedená videa byla vytvořena obecně prospěšnou společností Tichý svět.

Výroční zpráva 2016

30.04.2017

Výroční zpráva 2016

Zveřejňujeme pro Vás výroční zprávu nemocnice za rok 2016.

Nově zavedená metoda detekce sentinelové uzliny a její operační řešení

Nově zavedená metoda detekce sentinelové uzliny a její operační řešení

Ve spolupráci s mammologickou poradnou, oddělením nukleární medicíny a chirurgickým oddělením byla v MMN, a.s., nemocnici Jilemnici, zavedena metoda v oboru diagnostiky a léčby nádorů - detekce tzv. sentinelové uzliny, která se v současné době nejvíce využívá u časných nádorů prsu a melanomu kůže.

Světový den ledvin v nemocnici Jilemnice - klinické zhodnocení

10.03.2017

Světový den ledvin v nemocnici Jilemnice - klinické zhodnocení

Již poněkolikáté se nefrologická ambulance jilemnické nemocnice připojila ke dni ledvin.

Představenstvo MMN, a.s. svolává řádnou valnou hromadu akcionářů dne 13. dubna 2017

09.03.2017

Představenstvo MMN, a.s. svolává řádnou valnou hromadu akcionářů, která se bude konat dne 13. dubna 2017 v 10:00 hodin v kanceláři starostky města Jilemnice na adrese Jilemnice, náměstí Jana Harracha, číslo popisné 82.

Zrušení zákazu návštěv v nemocnici

15.02.2017

Zrušení zákazu návštěv v nemocnici

Zákaz návštěv z důvodu respiračních onemocnění je odvolán.

Sledování spokojenosti pacientů

08.02.2017

Sledování spokojenosti pacientů

Od 1. února do 31. srpna probíhá v nemocnici sledování spokojenosti našich pacientů.

Pochvaly z dotazníků našich pacientů

19.01.2017

Pochvaly z dotazníků našich pacientů

Těší nás množství pochval, které nám píšete do dotazníků spokojenosti hospitalizovaných pacientů.

Mammografický screening

18.01.2017

Mammografický screening

Změny v mammodiagnostice od ledna 2017

Tři králové v nemocnici

06.01.2017

Tři králové v nemocnici

Štěstí, zdraví, nám 6.ledna přišli vinšovat tři králové

Poradna Zdraví s podporou Libereckého kraje

04.01.2017

Poradna Zdraví s podporou Libereckého kraje

Poradna fungující již druhým rokem nabízí své služby - nově po telefonickém objednání.

1. holčička Libereckého kraje Luisa Petružalková

02.01.2017

1. holčička Libereckého kraje Luisa Petružalková

1. ledna 2.45 se v naší porodnici narodila 1.holčička Libereckého kraje v roce 2017. Na délku měřila 51 cm a vážila 3 455 g.

Další stránky
1 2 3 4 5 6 7 >