Porodnice očima porodních asistentek

11.07.2016

Porodnice očima porodních asistentek

Alarm z mobilního telefonu se rozléhá nemocniční jídelnou. Akutní operace na porodním sále. Tým lékařů, porodníků, anesteziologa, dětského lékaře, instrumentářky, anesteziologické a dětské sestry a zřízence okamžitě vybíhají do patra oddělení, kde malý človíček a jeho maminka potřebují pomoci. Do deseti minut se vše vrací do obvyklých kolejí. Přímo na porodním boxu se vyhřívá drobounký uzlíček, narodil se Honzík. Jeho příchod byl dramatický, jaký bude jeho život, nikdo ze sloužícího personálu netuší.

MMN byla oceněna certifikátem Spolehlivá firma

29.06.2016

MMN byla oceněna certifikátem Spolehlivá firma

Masarykova městská nemocnice v Jilemnici získala již po druhé za sebou certifikát "Spolehlivá firma".

Stát přispěje lékařům na vzdělávání

10.06.2016

Stát přispěje lékařům na vzdělávání

Rezidenční místa zajistí mladým lékařům vzdělání. Peníze na ně poskytne stát. Mohou je dostat i čerství absolventi lékařských fakult.

V rámci standardu u nás dostanete nadstandard

07.06.2016

V rámci standardu u nás dostanete nadstandard

V hodnocení kvality práce zdravotníků nás nešetříte uznáním a pochvalami. Vaše konkrétní postřehy a pochvaly pro Vás pravidelně zveřejňujeme na webových stránkách.

Sledování spokojenosti zaměstnanců

31.05.2016

Sledování spokojenosti zaměstnanců

Od 11.4.2016 mohou všichni zaměstnanci nemocnice hlasovat v projektu HCI a podpořit tak svoji nemocnici.

Medajlové umístění nemocnice v projektu Stejná šance!

23.05.2016

Medajlové umístění nemocnice v projektu Stejná šance!

V 7. ročníku projektu Stejná šance - Zaměstnavatel 2016 se naše nemocnice umístěla na krásném 3. místě.

Návštěva vicepremiéra české vlády

13.05.2016

Návštěva vicepremiéra české vlády

V pátek 13.5 v odpoledních hodinách navštívil jilemnickou nemocnici vicepremiér A. Babiš.

Naléhavá výzva! Hledá se dárce kostní dřeně.

02.05.2016

Naléhavá výzva! Hledá se dárce kostní dřeně.

Hledá se vhodný dárce kostní dřeně pro šestiměsíční miminko

Fotoreportáž z akce Pojďme žít zdravě!

30.04.2016

Fotoreportáž z akce Pojďme žít zdravě!

Liberecký kraj ve spolupráci s Městem Jilemnice, Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje a MMN v Jilemnici, zorganizoval dne 4. 5. 2016 úspěšnou akci "Pojďme žít zdravě".

Jilemnická nemocnice - Vaše bezpečí na horách

28.04.2016

Jilemnická nemocnice - Vaše bezpečí na horách

Chystáte se během hlavních prázdnin do Krkonoš?

Výroční zpráva nemocnice za rok 2015

07.04.2016

Výroční zpráva nemocnice za rok 2015

Zveřejnili jsme pro Vás výroční zprávu nemocnice za rok 2015.

Personální inzerce - pracujte pro naši nemocnici!

22.03.2016

Personální inzerce - pracujte pro naši nemocnici!

Nejnovější nabídka zaměstnání v nemocnici, lékařské a nelekařské pozice.

Zhodnocení dne ledvin - klinické hledisko

21.03.2016

Zhodnocení dne ledvin - klinické hledisko

Celkem 243 osob se zúčastnilo Dne ledvin, přinášíme Vám výsledky, které vyžadují další péči našich lékařů.

Návštěvy jsou v jilemnické nemocnici opět povoleny

18.03.2016

Návštěvy jsou v jilemnické nemocnici opět povoleny

Na základě vývoje epidemiologické situace zrušil ředitel nemocnice zákaz návštěv.

11. ročník Světového dne ledvin proběhl i v naší nemocnici

10.03.2016

11. ročník Světového dne ledvin proběhl i v naší nemocnici

K Světovému dni ledvin se nemocnice připojuje již od roku 2006.

Oddělení nukleární medicíny prošlo externím klinickým auditem podle zákona 373/2011

09.03.2016

Cílem externího klinického auditu je oveřit a zhodnotit dodržování místních radiologických standardů při poskytování zdravotních služeb.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové věnoval dětskému oddělení novou tvář

02.03.2016

Nadační fond Zdeňky Žádníkové věnoval dětskému oddělení novou tvář

Dne 2. 3. 2016 proběhlo v prostorách dětského oddělení za účasti předsedkyně správní rady Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, sponzorů - majitelů společností Dermacol Věry Komárové a Nobilis Tilia Zbyňka Šedivého, dále zástupce starosty Města Jilemnice Vladimíra Vinkláře, ředitele nemocnice Jiřího Kalenského a mnoha dalších vzácných hostů i zaměstnanců oddělení, předání výtvarných děl Libora Škrlíka.

Děkujeme, jste skvělí!

19.02.2016

Děkujeme, jste skvělí!

Rádce pacienta - nová publikace vydaná Ministerstvem zdravotnictví

10.02.2016

Rádce pacienta - nová publikace vydaná Ministerstvem zdravotnictví

Rádce pacienta je publikace, která má sloužit občanům/pacientům k lepší orientaci ve světě zdravotnictví se zaměřením na poskytování zdravotních služeb.

Sledování spokojenosti pacientů - hlasujte pro naši nemocnici!

08.02.2016

Sledování spokojenosti pacientů - hlasujte pro naši nemocnici!

Dne 1. 2. 2016 se rozběhl již 11. ročník sledování spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů.

Další stránky
< 1 2 3 4 5 6 7 >