Sledování spokojenosti pacientů

08.02.2017

Sledování spokojenosti pacientů

Od 1. února do 31. srpna probíhá v nemocnici sledování spokojenosti našich pacientů.

Pochvaly z dotazníků našich pacientů

19.01.2017

Pochvaly z dotazníků našich pacientů

Těší nás množství pochval, které nám píšete do dotazníků spokojenosti hospitalizovaných pacientů.

Mammografický screening

18.01.2017

Mammografický screening

Změny v mammodiagnostice od ledna 2017

Tři králové v nemocnici

06.01.2017

Tři králové v nemocnici

Štěstí, zdraví, nám 6.ledna přišli vinšovat tři králové

Poradna Zdraví s podporou Libereckého kraje

04.01.2017

Poradna Zdraví s podporou Libereckého kraje

Poradna fungující již druhým rokem nabízí své služby - nově po telefonickém objednání.

1. holčička Libereckého kraje Luisa Petružalková

02.01.2017

1. holčička Libereckého kraje Luisa Petružalková

1. ledna 2.45 se v naší porodnici narodila 1.holčička Libereckého kraje v roce 2017. Na délku měřila 51 cm a vážila 3 455 g.

Hasičské cvičení v nemocnici

20.12.2016

Hasičské cvičení v nemocnici

Dne 30. 11. 2016 proběhlo na Oddělení nukleární medicíny Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici taktické cvičení jednotek požární ochrany.

Výsledky celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2016“

06.12.2016

Výsledky celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2016“

I v letošním roce se naše nemocnice zúčastnila projektu sledujíchoí spokojenost hospitalizovaných a ambulantních pacientů.

Nemocnici navštívil Mikuláš se svou družinou

05.12.2016

Nemocnici navštívil Mikuláš se svou družinou

Jako každoročně, i letos mezi nás zavítal Mikuláš, anděl a čerti.

Seminář o komunikaci ve zdravotnictví

01.12.2016

Seminář o komunikaci ve zdravotnictví

Dne 1. 12. 2016 se v nemocnici uskutečnil velmi zajímavý seminář k zefektivnění komunikace.

Rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva k domácím porodům

15.11.2016

Rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva k domácím porodům

Dvojice Češek v úterý neuspěla u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, kde se domáhaly možnosti svobodné volby místa porodu a možnosti mít u domácího porodu asistentku. Informovala o tom Česká televize.

Rezidenční lékaři v MMN

04.11.2016

Rezidenční lékaři v MMN

Po úspěšném výběrovém řízení nemocnice vybrala vhodné kandidáty na místa rezidenčních lékařů.

Projekt paliativní péče

02.09.2016

Projekt paliativní péče

Masaryková městská nemocnice v Jilemnici uspěla se svým projektovým záměrem a získala 1.900.000 Kč na rozvoj paliativní péče

Zaměstnanci navštívili představení Noc na Karlštejně

22.08.2016

Zaměstnanci navštívili představení Noc na Karlštejně

Odborová organizace při naší nemocnici připravila překrásný jednodenní výlet na státní hrad Karlštejn spojený s obnovenou premiérou známého muzikálu Noc na Karlštejně.

Dětské oddělení renovováno

03.08.2016

Dětské oddělení renovováno

Na pokojích dětského oddělení byly vyměněny dveře za krásné, nové. Je tak mj. možné snáze projet dveřmi s postelí. Současně bylo dokončeno výtvarné řešení oddělení.

Porodnice očima porodních asistentek

11.07.2016

Porodnice očima porodních asistentek

Alarm z mobilního telefonu se rozléhá nemocniční jídelnou. Akutní operace na porodním sále. Tým lékařů, porodníků, anesteziologa, dětského lékaře, instrumentářky, anesteziologické a dětské sestry a zřízence okamžitě vybíhají do patra oddělení, kde malý človíček a jeho maminka potřebují pomoci. Do deseti minut se vše vrací do obvyklých kolejí. Přímo na porodním boxu se vyhřívá drobounký uzlíček, narodil se Honzík. Jeho příchod byl dramatický, jaký bude jeho život, nikdo ze sloužícího personálu netuší.

MMN byla oceněna certifikátem Spolehlivá firma

29.06.2016

MMN byla oceněna certifikátem Spolehlivá firma

Masarykova městská nemocnice v Jilemnici získala již po druhé za sebou certifikát "Spolehlivá firma".

Stát přispěje lékařům na vzdělávání

10.06.2016

Stát přispěje lékařům na vzdělávání

Rezidenční místa zajistí mladým lékařům vzdělání. Peníze na ně poskytne stát. Mohou je dostat i čerství absolventi lékařských fakult.

V rámci standardu u nás dostanete nadstandard

07.06.2016

V rámci standardu u nás dostanete nadstandard

V hodnocení kvality práce zdravotníků nás nešetříte uznáním a pochvalami. Vaše konkrétní postřehy a pochvaly pro Vás pravidelně zveřejňujeme na webových stránkách.

Sledování spokojenosti zaměstnanců

31.05.2016

Sledování spokojenosti zaměstnanců

Od 11.4.2016 mohou všichni zaměstnanci nemocnice hlasovat v projektu HCI a podpořit tak svoji nemocnici.

Další stránky
< 1 2 3 4 5 6 7 >