Seminář o komunikaci ve zdravotnictví

01.12.2016

Seminář o komunikaci ve zdravotnictví

Dne 1. 12. 2016 se v nemocnici uskutečnil velmi zajímavý seminář k zefektivnění komunikace.

Rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva k domácím porodům

15.11.2016

Rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva k domácím porodům

Dvojice Češek v úterý neuspěla u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, kde se domáhaly možnosti svobodné volby místa porodu a možnosti mít u domácího porodu asistentku. Informovala o tom Česká televize.

Rezidenční lékaři v MMN

04.11.2016

Rezidenční lékaři v MMN

Po úspěšném výběrovém řízení nemocnice vybrala vhodné kandidáty na místa rezidenčních lékařů.

Projekt paliativní péče

02.09.2016

Projekt paliativní péče

Masaryková městská nemocnice v Jilemnici uspěla se svým projektovým záměrem a získala 1.900.000 Kč na rozvoj paliativní péče

Zaměstnanci navštívili představení Noc na Karlštejně

22.08.2016

Zaměstnanci navštívili představení Noc na Karlštejně

Odborová organizace při naší nemocnici připravila překrásný jednodenní výlet na státní hrad Karlštejn spojený s obnovenou premiérou známého muzikálu Noc na Karlštejně.

Dětské oddělení renovováno

03.08.2016

Dětské oddělení renovováno

Na pokojích dětského oddělení byly vyměněny dveře za krásné, nové. Je tak mj. možné snáze projet dveřmi s postelí. Současně bylo dokončeno výtvarné řešení oddělení.

Porodnice očima porodních asistentek

11.07.2016

Porodnice očima porodních asistentek

Alarm z mobilního telefonu se rozléhá nemocniční jídelnou. Akutní operace na porodním sále. Tým lékařů, porodníků, anesteziologa, dětského lékaře, instrumentářky, anesteziologické a dětské sestry a zřízence okamžitě vybíhají do patra oddělení, kde malý človíček a jeho maminka potřebují pomoci. Do deseti minut se vše vrací do obvyklých kolejí. Přímo na porodním boxu se vyhřívá drobounký uzlíček, narodil se Honzík. Jeho příchod byl dramatický, jaký bude jeho život, nikdo ze sloužícího personálu netuší.

MMN byla oceněna certifikátem Spolehlivá firma

29.06.2016

MMN byla oceněna certifikátem Spolehlivá firma

Masarykova městská nemocnice v Jilemnici získala již po druhé za sebou certifikát "Spolehlivá firma".

Stát přispěje lékařům na vzdělávání

10.06.2016

Stát přispěje lékařům na vzdělávání

Rezidenční místa zajistí mladým lékařům vzdělání. Peníze na ně poskytne stát. Mohou je dostat i čerství absolventi lékařských fakult.

V rámci standardu u nás dostanete nadstandard

07.06.2016

V rámci standardu u nás dostanete nadstandard

V hodnocení kvality práce zdravotníků nás nešetříte uznáním a pochvalami. Vaše konkrétní postřehy a pochvaly pro Vás pravidelně zveřejňujeme na webových stránkách.

Sledování spokojenosti zaměstnanců

31.05.2016

Sledování spokojenosti zaměstnanců

Od 11.4.2016 mohou všichni zaměstnanci nemocnice hlasovat v projektu HCI a podpořit tak svoji nemocnici.

Medajlové umístění nemocnice v projektu Stejná šance!

23.05.2016

Medajlové umístění nemocnice v projektu Stejná šance!

V 7. ročníku projektu Stejná šance - Zaměstnavatel 2016 se naše nemocnice umístěla na krásném 3. místě.

Návštěva vicepremiéra české vlády

13.05.2016

Návštěva vicepremiéra české vlády

V pátek 13.5 v odpoledních hodinách navštívil jilemnickou nemocnici vicepremiér A. Babiš.

Naléhavá výzva! Hledá se dárce kostní dřeně.

02.05.2016

Naléhavá výzva! Hledá se dárce kostní dřeně.

Hledá se vhodný dárce kostní dřeně pro šestiměsíční miminko

Fotoreportáž z akce Pojďme žít zdravě!

30.04.2016

Fotoreportáž z akce Pojďme žít zdravě!

Liberecký kraj ve spolupráci s Městem Jilemnice, Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje a MMN v Jilemnici, zorganizoval dne 4. 5. 2016 úspěšnou akci "Pojďme žít zdravě".

Jilemnická nemocnice - Vaše bezpečí na horách

28.04.2016

Jilemnická nemocnice - Vaše bezpečí na horách

Chystáte se během hlavních prázdnin do Krkonoš?

Výroční zpráva nemocnice za rok 2015

07.04.2016

Výroční zpráva nemocnice za rok 2015

Zveřejnili jsme pro Vás výroční zprávu nemocnice za rok 2015.

Personální inzerce - pracujte pro naši nemocnici!

22.03.2016

Personální inzerce - pracujte pro naši nemocnici!

Nejnovější nabídka zaměstnání v nemocnici, lékařské a nelekařské pozice.

Zhodnocení dne ledvin - klinické hledisko

21.03.2016

Zhodnocení dne ledvin - klinické hledisko

Celkem 243 osob se zúčastnilo Dne ledvin, přinášíme Vám výsledky, které vyžadují další péči našich lékařů.

Návštěvy jsou v jilemnické nemocnici opět povoleny

18.03.2016

Návštěvy jsou v jilemnické nemocnici opět povoleny

Na základě vývoje epidemiologické situace zrušil ředitel nemocnice zákaz návštěv.

Další stránky
< 1 2 3 4 5 6 7 >