1.miminko Libereckého kraje

03.01.2015

Jilemnická nemocnice měla 3. 1. 2015 tu čest přivítat s hejtmanem Libereckého kraje   Bc. Martinem Půtou, krajským radním pro dopravu Vladimírem Mastníkem - bývalým starostou Lomnice nad Popelkou a starostkou města Jilemnice Ing. Janou Čechovou 1. kluka, občánka Libereckého kraje. Maminka Zuzana Sacká byla na syna Tobiáše patřičně hrdá. Blahopřání postupně přijala od všech přítomných, samozřejmě také od primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Zdeňka Vocáska a ředitele nemocnice MUDr. Jiřího Kalenského. Tobiášek byl po narození kus chlapa, vážil 2,97 kg a měřil 50 cm. Na svět přišel 1. 1. 2015 v 10.32. Poděkování si zaslouží sestřičky i lékařský tým, kteří se o naše maminky a jejich dítka starají. Za minulý rok zvládli 913 porodů a letos je, jak se zdá, čeká také spousta práce. A samozřejmě také blahopřejeme šťastnému tatínkovi, Leoši Havránkovi.

Fotografie: AD Foto, Anna Davidová, Jilemnice.