1.jilemnický občánek roku 2014

08.01.2014

Přivítání 1. jilemnického občánka roku 2014 Matyáše Rychtra se ujali "tři králové", pan starosta Mgr. Vladimír Richter, ředitel nemocnice MUDr. Jiří Kalenský a primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Zdeněk Vocásek. Asistovala jim paní vrchní Evička Zuzánková. Maminka Jana Rychtrová měla dobrou náladu, Matyáškovi bylo v jejím náručí krásně a všechen ten kalup kolem, mu nijak nevadil. Matyášek dostal na památku přívěšek s kozorohem, maminka kytičky a dárkový poukaz. A abychom nezapomněli na váhy a míry, tak 1. jilemnický chlap roku 2014 vážil při narození 2950 g a měřil 49 cm! Blahopřejeme mamce a taťkovi a ať nám Matyášek roste do síly a krásy!